MECZ
22.06.17 | Ćwierćfinał | Min-Kyu Song | Jae-Min Seol | 3-6, 7-65, 6-4 | Korea F4 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Min-Kyu Song | Jae-Min Seol | |
1. podanie % | 56/92 (61%) | 60/107 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 44/56 (79%) | 44/60 (73%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/36 (58%) | 27/47 (57%) |
Zdobyte break-ball | 1/7 (14%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/107 (34%) | 27/92 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 101/199 (51%) | 98/199 (49%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy | 3 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
15.01.90, 34 lat
16549 $
15.01.90, 34 lat
16549 $
Min-Kyu Song vs. Jae-Min Seol - Wzajemne mecze
22.06.17 | Ćwierćfinał | Min-Kyu Song | Jae-Min Seol | 3-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | Korea F4 | twarda |
Min-Kyu Song form & Jae-Min Seol form
Min-Kyu Song - ostatnie mecze
M25 Daegu - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Sanhui Shin | 6-2, 1-6, 1-3, - Min-Kyu Song - krecz | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Jesse Delaney | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Sunghyeon Yoon | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Minjoon Kim | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Harmon - twarda | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Sho Shimabukuro | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Harmon - twarda | ||||
02.06.22 2. runda | vs. Rio Noguchi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.05.22 1. runda | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Chiang - twarda | ||||
06.04.22 1. runda | vs. Connor Farren | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
05.04.22 Klasyf. | vs. Parikshit Somani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.04.22 2. runda klasyf. | vs. Hendrik Thada Grohbruegge | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bendigo Challenger - twarda | ||||
12.01.20 1. runda | vs. Naoki Tajima | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nonthaburi - twarda | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Jea Moon Lee | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Baotou Challenger - ceglana | ||||
28.08.19 2. runda | vs. James Duckworth | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda | vs. Luke Saville | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
05.08.19 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chengdu Challenger - twarda | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Mao-Xin Gong | 6-3, 6-79, 6-72 | szczegóły meczu | |
M25 Taipei - twarda | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Ray Ho | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Uisung Park | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.19 Ćwierćfinał | vs. Yong-Kyu Lim | - | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Hyun Sik Go | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Boris Butulija | 6-4, 4-6, - Min-Kyu Song - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
21.05.19 1. runda | vs. Ji Sung Nam | 4-6, 0-4, - Min-Kyu Song - krecz | szczegóły meczu | |
Gwangju Challenger - twarda | ||||
15.05.19 2. runda | vs. Jason Jung | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Evan Song | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.05.19 Klasyf. | vs. Hong Chung | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Evan King | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kofu - twarda | ||||
21.03.19 2. runda | vs. Jumpei Yamasaki | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.19 1. runda | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
14.03.19 2. runda | vs. Ji Sung Nam | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Jae-Min Seol - ostatnie mecze
Thailand F7 - twarda | ||||
26.10.18 1. runda klasyf. | vs. Dylan Seong-Kwan Kim | 3-6, 2-2, - Jae-Min Seol - krecz | szczegóły meczu | |
Korea F6 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Brian Boggs | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - twarda | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jaeyoung Park | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ki Su Jung | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jaewon Jun | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Hyeon Il Jung | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F1 - twarda | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Hyeong Jin Cho | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F3 - twarda | ||||
14.05.18 1. runda | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F2 - twarda | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Stefan Skadarka | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Vadim Kutsenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Japan F3 - twarda | ||||
17.03.18 2. runda klasyf. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Japan F2 - twarda | ||||
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Daiki Koga | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F12 - twarda | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F11 - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F8 - twarda | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Yuanfeng Li | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - ceglana | ||||
29.06.17 2. runda | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.17 1. runda | vs. Dylan Seong-Kwan Kim | 1-0, Dylan Seong-Kwan Kim - krecz | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
22.06.17 Ćwierćfinał | vs. Min-Kyu Song | 6-3, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.17 2. runda | vs. Makoto Ochi | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.06.17 1. runda | vs. Shane Vinsant | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Sang-Woo Noh | 4-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Makoto Ochi | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Korea F1 - twarda | ||||
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Jaeyoung Park | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
26.04.17 2. runda | vs. Ilya Vasilyev | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.04.17 1. runda | vs. Hyun-Woo Nam | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.04.17 2. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.17 Klasyf. | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
17.04.17 Klasyf. | vs. Yan Sabanin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.17 2. runda klasyf. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |