MECZ
27.06.21 | 1. runda klasyf. | Milos Karol | Pawel Juszczak | 6-74, 6-3, 10-8 | M25 Wroclaw | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Milos Karol vs. Pawel Juszczak - Wzajemne mecze
27.06.21 | 1. runda klasyf. | Milos Karol | Pawel Juszczak | 6-74, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | M25 Wroclaw | ceglana |
Milos Karol form & Pawel Juszczak form
Milos Karol - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Patrik Homola | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Filippo Romano | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Simon Beaupain | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Thomas Deschamps | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Benjamin Pietri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Jakub Paul | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Federico Marchetti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Florian Broska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Andrea Picchione | 4-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. David Fix | 7-69, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.02.24 2. runda klasyf. | vs. Martin Zeljenka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Luca Giacomini | 2-6, 0-1, - Milos Karol - krecz | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Oliver Ojakaar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Imanol Lopez Morillo | 5-7, 6-1, 6-76 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Adria Soriano Barrera | 6-710, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Enzo Wallart | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Etienne Donnet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Marlon Vankan | 2-0, Marlon Vankan - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Jakub Paul | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Eldin Nokic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Lukas Pokorny | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Jiri Barnat | 1-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Jacob Fearnley | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. James Davis | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Marcus Walters | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Edgbaston - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Kyle Edmund | 3-6, 7-68, 6-72 | szczegóły meczu |
Pawel Juszczak - ostatnie mecze
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Lewie Lane | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maciej Rajski | 6-2, 3-0, Maciej Rajski - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Alessandro Cortegiani | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Szczawno - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Jakub Nicod | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Alexander Donski | 7-61, 7-67 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Bielsko - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Juliusz Bienkiewicz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
02.07.23 Finał | vs. Enrico Dalla Valle | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.23 Półfinał | vs. Sebastian Sorger | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Benedikt Emesz | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Alexander Donski | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-2, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Corey Gaal | 6-72, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Litija - ceglana | ||||
18.06.23 Finał | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.06.23 Półfinał | vs. Luca Wiedenmann | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Admir Kalender | 7-5, Admir Kalender - krecz | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Tadeas Paroulek | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Sebastian Dominko | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Lautaro Midon | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 4-0, Ignacio Monzon - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.05.23 Półfinał | vs. Andrea Picchione | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu |