MECZ
03.01.21 | 1. runda klasyf. | Mikel Aranzabal | Jaime Caldes | 6-3, 6-3 | M15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
22.03.01, 23 lat
22.03.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
22.02.01, 23 lat
22.02.01, 23 lat
Mikel Aranzabal vs. Jaime Caldes - Wzajemne mecze
03.01.21 | 1. runda klasyf. | Mikel Aranzabal | Jaime Caldes | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Cairo | ceglana |
Mikel Aranzabal form & Jaime Caldes form
Mikel Aranzabal - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ivan Kazakov | 7-5, 6-74, 6-10 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dron Bajaj | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Areg Stepanian | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Aleksandr Lobanov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Niccolo Dessi | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Umut Akkoyun | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
07.08.22 2. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Artur Soghoyan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Daniil Ostapenkov | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Joe Misrahi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
18.07.22 2. runda klasyf. | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Anirudh Rao | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Reus - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Xavier Sarda Marti | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Marlon Vankan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Simone Camposeo | 2-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Zakhar Trapeznikov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
01.03.22 Klasyf. | vs. Tom Gentzsch | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.22 2. runda klasyf. | vs. Rodrigo Mora Clement | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Pol Vallejo Vargas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Carles Rojas | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Ilya Rudiukov | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
09.11.21 Klasyf. | vs. Lorenzo Rottoli | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Mario Mansilla Diez | 6-3, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Peetu Pohjola | 7-68, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Ilya Rudiukov | 0-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Carlos Garcia Mondelo | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Alejandro Garcia | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Francisco San Andres Aguado | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu |
Jaime Caldes - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Alejo Sanchez Quilez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Ryan Nijboer | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Oviedo - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Kirill Mishkin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Asier Civera Martinez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santander - ceglana | ||||
23.08.23 2. runda | vs. Imanol Lopez Morillo | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Borja Gutierrez-De La Maza | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-77, - Jaime Caldes - krecz | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 1-6, - Jaime Caldes - krecz | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Michiel De Krom | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-1, 5-7, 10-3 | szczegóły meczu | |
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Jorge Plans | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Julian Alonso | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Luis Francisco | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Giacomo Revelli | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Illya Maksymchuk | 6-2, 6-77, 10-4 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Julian Alonso | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rabat - ceglana | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Juan Estevez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tanger - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Nikos Lehmann | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 La - ceglana | ||||
01.06.23 1. runda | vs. Ryan Nijboer | 2-6, 7-62, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.05.23 Klasyf. | vs. Tiago Pereira | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ivan Kazakov | 1-0, Ivan Kazakov - krecz | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Toprak Avcibasi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Dragos Nicolae Madaras | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |