MECZ
11.01.20 | 1. runda klasyf. | Mikael Ymer | Frank Dancevic | 7-5, 7-64 | Auckland | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Mikael Ymer | Frank Dancevic | |
1. podanie % | 51/83 (61%) | 45/78 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/51 (84%) | 32/45 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/32 (44%) | 20/33 (61%) |
Zdobyte break-ball | 1/3 (33%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/78 (33%) | 26/83 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 83/161 (52%) | 78/161 (48%) |
Double foul | 4 | 2 |
Asy | 2 | 9 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Mikael Ymer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Frank Dancevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mikael Ymer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Frank Dancevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Mikael Ymer | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Frank Dancevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mikael Ymer | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Frank Dancevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mikael Ymer | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Frank Dancevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mikael Ymer | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Frank Dancevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Mikael Ymer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Frank Dancevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mikael Ymer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Frank Dancevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mikael Ymer | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Frank Dancevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mikael Ymer | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Frank Dancevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mikael Ymer | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Frank Dancevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mikael Ymer | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Frank Dancevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mikael Ymer | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mikael Ymer vs. Frank Dancevic - Wzajemne mecze
11.01.20 | 1. runda klasyf. | Mikael Ymer | Frank Dancevic | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | Auckland | twarda |
Mikael Ymer form & Frank Dancevic form
Mikael Ymer - ostatnie mecze
London - trawiasta | ||||
07.07.23 3. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 2-6, 7-62, 6-75, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 2-6, 6-3, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda | vs. Alex Molcan | 6-3, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
29.06.23 Ćwierćfinał | vs. Mackenzie Mcdonald | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda | vs. Liam Broady | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Botic Van De Zandschulp | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Halle - trawiasta | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Tallon Griekspoor | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda | vs. Lorenzo Musetti | 5-7, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lyon - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda | vs. Arthur Fils | 5-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 1. runda | vs. Richard Gasquet | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bordeaux Challenger - ceglana | ||||
18.05.23 Ćwierćfinał | vs. Richard Gasquet | 6-714, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 2. runda | vs. Luca Van Assche | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Hamad Medjedovic | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Alexei Popyrin | 6-75, 4-4, - Mikael Ymer - krecz | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
17.03.23 2. runda | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Radu Albot | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.23 1. runda | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
01.03.23 2. runda | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.23 1. runda | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. David Goffin | David Goffin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Radu Albot | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Tallon Griekspoor | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.02.23 Klasyf. | vs. Roman Safiullin | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.23 1. runda klasyf. | vs. Borna Gojo | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
08.02.23 1. runda | vs. Emil Ruusuvuori | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
04.02.23 | vs. Damir Dzumhur | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.23 Rubber 1 | vs. Mirza Basic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
29.01.23 Finał | vs. David Goffin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Frank Dancevic - ostatnie mecze
Auckland - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Mikael Ymer | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
28.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Chardy | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Toronto - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Donskoy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Granby Challenger - twarda | ||||
28.07.18 Półfinał | vs. Peter Polansky | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.07.18 Ćwierćfinał | vs. Alexander Sarkissian | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.07.18 2. runda | vs. Lucas Miedler | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.18 1. runda | vs. Takanyi Garanganga | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Newport - trawiasta | ||||
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Alex Bolt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Winnipeg Challenger - twarda | ||||
12.07.18 2. runda | vs. Mikael Torpegaard | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.18 1. runda | vs. Brayden Schnur | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - trawiasta | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Youzhny | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
Poprad Tatry - ceglana | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Adam Pavlasek | 5-7, - Frank Dancevic - krecz | szczegóły meczu | |
17.06.18 Klasyf. | vs. David Poljak | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.06.18 2. runda klasyf. | vs. Vit Kopriva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Vitalii Shcherba | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vicenza Challenger - ceglana | ||||
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Edoardo Eremin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Ante Pavic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Geneva - ceglana | ||||
20.05.18 Klasyf. | vs. Noah Rubin | 6-72, 6-73 | szczegóły meczu | |
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Jan Choinski | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Savannah Challenger - ceglana | ||||
03.05.18 2. runda | vs. Michael Mmoh | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.18 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tallahassee Challenger - ceglana | ||||
22.04.18 Klasyf. | vs. Trent Bryde | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.04.18 2. runda klasyf. | vs. Sebastian Korda | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sarasota Challenger - ceglana | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Henri Laaksonen | 6-2, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.04.18 Klasyf. | vs. Martin Cuevas | 6-78, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.04.18 2. runda klasyf. | vs. Erik Crepaldi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
16.03.18 Ćwierćfinał | vs. Brayden Schnur | - Frank Dancevic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.03.18 2. runda | vs. Constant Lestienne | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu |