MECZ
13.11.20 | Ćwierćfinał | Mikael Torpegaard | Brandon Nakashima | 6-2, 3-6, 7-5 | Cary Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Mikael Torpegaard | Brandon Nakashima | |
1. podanie % | 57/90 (63%) | 50/87 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/57 (65%) | 30/50 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/33 (55%) | 17/37 (46%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 4/11 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/87 (46%) | 35/90 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 95/177 (54%) | 82/177 (46%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 4 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Brandon Nakashima | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Brandon Nakashima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Brandon Nakashima | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mikael Torpegaard | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Brandon Nakashima | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Mikael Torpegaard | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Brandon Nakashima | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Brandon Nakashima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Brandon Nakashima | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mikael Torpegaard | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Brandon Nakashima | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mikael Torpegaard | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Brandon Nakashima | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Mikael Torpegaard | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Brandon Nakashima | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mikael Torpegaard | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Brandon Nakashima | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Brandon Nakashima | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Mikael Torpegaard | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Brandon Nakashima | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mikael Torpegaard | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Brandon Nakashima | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mikael Torpegaard | 5-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Brandon Nakashima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mikael Torpegaard vs. Brandon Nakashima - Wzajemne mecze
13.11.20 | Ćwierćfinał | Mikael Torpegaard | Brandon Nakashima | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | Cary Challenger | twarda |
Mikael Torpegaard form & Brandon Nakashima form
Mikael Torpegaard - ostatnie mecze
Lexington Challenger - twarda | ||||
01.08.22 1. runda | vs. Mukund Sasikumar | 6-3, 0-6, 1-4, - Mikael Torpegaard - krecz | szczegóły meczu | |
Shymkent 2 - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent 1 - ceglana | ||||
11.05.22 2. runda | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.05.22 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Savannah Challenger - ceglana | ||||
26.04.22 1. runda | vs. Jack Sock | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tallahassee Challenger - ceglana | ||||
19.04.22 1. runda | vs. Emilio Gomez | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.04.22 Klasyf. | vs. Andrew Harris | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Max Jacob Schnur | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sarasota Challenger - ceglana | ||||
12.04.22 1. runda | vs. Gijs Brouwer | 7-64, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.04.22 Klasyf. | vs. Christian Harrison | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Felix Corwin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
St. Brieuc - halowa | ||||
29.03.22 1. runda | vs. Henri Squire | 6-4, 6-79, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
21.03.22 Klasyf. | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Lucas Catarina | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - trawiasta | ||||
04.03.22 | vs. Yuki Bhambri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Forli 4 - halowa | ||||
17.02.22 2. runda | vs. Evan Furness | 1-6, 3-4, - Mikael Torpegaard - krecz | szczegóły meczu | |
16.02.22 1. runda | vs. Gian Marco Moroni | 7-64, 2-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
31.01.22 1. runda | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
28.01.22 Ćwierćfinał | vs. Jurij Rodionov | 7-61, 5-7, 3-4, - Mikael Torpegaard - krecz | szczegóły meczu | |
27.01.22 2. runda | vs. Bjorn Fratangelo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.01.22 1. runda | vs. Michael Mmoh | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Horansky | 0-1, - Mikael Torpegaard - krecz | szczegóły meczu | |
Bendigo Challenger - twarda | ||||
03.01.22 1. runda | vs. Michael Mmoh | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
16.11.21 1. runda | vs. Jason Jung | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
08.11.21 1. runda | vs. Prajnesh Gunneswaran | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
02.11.21 1. runda | vs. Jack Sock | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
29.10.21 Ćwierćfinał | vs. Michael Mmoh | 1-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.21 2. runda | vs. Dayne Kelly | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.21 1. runda | vs. Tennys Sandgren | 6-74, 7-5, 3-0, Tennys Sandgren - krecz | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.10.21 1. runda klasyf. | vs. Bjorn Fratangelo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Brandon Nakashima - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 1. runda | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Terence Atmane | 1-1, Terence Atmane - krecz | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Michael Mmoh | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 2. runda | vs. Jiri Lehecka | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Christopher Eubanks | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Otto Virtanen | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. James Kent Trotter | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Joris De Loore | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Michael Geerts | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Valentin Royer | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
04.02.24 Finał | vs. Jurij Rodionov | 7-67, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Hazem Naow | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Max Hans Rehberg | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Filip Krajinovic | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Leandro Riedi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jan Choinski | 6-1, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Raphael Collignon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jakub Mensik | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
21.01.24 Finał | vs. Pedro Martinez Portero | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Denis Yevseyev | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Martin Landaluce | 6-2, 2-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
05.01.24 Półfinał | vs. Jakub Mensik | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tristan Schoolkate | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Dino Prizmic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Alexandre Muller | 5-7, 7-67, 7-65 | szczegóły meczu |