Słowacja
15.12.97, 26 lat
15.12.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Macedonia
12.08.92, 31 lat
20003 $
12.08.92, 31 lat
20003 $
Michal Selecky vs. Stefan Micov - Wzajemne mecze
26.03.19 | Klasyf. | Michal Selecky | Stefan Micov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Michal Selecky form & Stefan Micov form
Michal Selecky - ostatnie mecze
M15 Bratislava - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Marek Semjan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Danil Spasibo | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Daniel Vrba | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Koray Kirci | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
26.03.19 Klasyf. | vs. Stefan Micov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Sabit Suntic | 3-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Takeru Yuzuki | 6-2, 6-77, 8-10 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
19.11.18 1. runda klasyf. | vs. Jiri Barnat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Karol Drzewiecki | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.18 Klasyf. | vs. Glenn Smits | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Filip Kucbel | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
02.11.18 Ćwierćfinał | vs. Tomas Machac | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.18 2. runda | vs. Karol Drzewiecki | 6-4, 2-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Dominik Langmajer | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
30.10.18 Klasyf. | vs. Ondrej Krstev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.18 1. runda klasyf. | vs. Albert Sprlak Puk | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Ondrej Krstev | 3-6, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.18 Klasyf. | vs. Yvo Panak | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.18 1. runda klasyf. | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Slovakia F3 - ceglana | ||||
10.08.18 Ćwierćfinał | vs. Jack Draper | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.18 2. runda | vs. Antonio Massara | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.18 1. runda | vs. Patrik Nema | 6-2, Patrik Nema - krecz | szczegóły meczu | |
07.08.18 Klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Artur Kulibaba | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Kurzmann | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Slovakia F2 - ceglana | ||||
02.08.18 1. runda | vs. Rio Noguchi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.18 Klasyf. | vs. Jack Molloy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.07.18 2. runda klasyf. | vs. Adam Blecha | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ivan Kosec | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Slovakia F1 - ceglana | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Tomas Jirousek | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu |
Stefan Micov - ostatnie mecze
M15 Belgrade - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Nini Gabriel Dica | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Lazar Danic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Borjan Stefanovski | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Miha Vetrih | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Egor Gorin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Simone Agostini | 6-77, 0-5, - Stefan Micov - krecz | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Cebic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Pirot - ceglana | ||||
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Mihail Ivanov | 6-4, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Petar Belosevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Roggero | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
04.07.22 2. runda klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Tadija Radovanovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nemanja Malesevic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Lukas Palovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Petr Nesterov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Arnaud Bovy | 3-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.05.22 Klasyf. | vs. Veljko Krstic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Eldin Nokic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Ulcinj - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Cezar Cretu | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Ivan Liutarevich | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ulcinj - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Split - ceglana | ||||
26.04.22 Klasyf. | vs. Tim Sandkaulen | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Luka Miklavcic | 6-0, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Jean-Christian Morandais | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Francisco Andreu Garcia | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Manish Sureshkumar | 6-3, 4-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
26.10.21 Klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Giulio Colacioppo | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu |