MECZ
16.02.21 | 1. runda klasyf. | Michael Zhu | Mark Whitehouse | 6-0, 6-2 | M25 Naples | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Michael Zhu vs. Mark Whitehouse - Wzajemne mecze
16.02.21 | 1. runda klasyf. | Michael Zhu | Mark Whitehouse | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Naples | ceglana |
Michael Zhu form & Mark Whitehouse form
Michael Zhu - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Federico Marchetti | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Les - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Noah Lopez | 6-0, 1-6, 7-60 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Alex Knaff | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Matthew William Donald | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Andrea Meduri | 7-5, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marco Berti | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Egor Agafonov | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Ćwierćfinał | vs. Giorgio Tabacco | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Sebastian Eriksson | 6-3, 4-0, Sebastian Eriksson - krecz | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Mika Brunold | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Benjamin Pietri | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Konstantin Zhzhenov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Nicola Kuhn | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Luca Wiedenmann | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Seungmin Park | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Seongbin Sim | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Peter Nad | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Younes Jenkins | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Florent Bax | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.12.23 2. runda | vs. Jelle Sels | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Tao Mu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.12.23 Półfinał | vs. Christoph Negritu | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.12.23 Ćwierćfinał | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.12.23 2. runda | vs. Alexis Gautier | 7-68, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Aljaz Kirbis | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Mark Whitehouse - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Mikalai Haliak | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Anton Matusevich | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Andrin Casanova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 7-64, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Adam Panaras | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Hugo Pierre | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Kristjan Tamm | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Ioannis Kountourakis | 7-63, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Hamish Stewart | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. James Davis | 7-63, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Ceuta - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Roberto Chacon Huertas | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Patrick Kypson | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Keegan Smith | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Austin - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Colin Markes | 6-1, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Marko Mesarovic | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Fayetteville - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Olle Wallin | 7-62, 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Norman - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Tyler Stice | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Las - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Adit Sinha | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Evan Zhu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Cox | 6-70, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Akira Santillan | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Liutarevich | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Paul Jubb | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - trawiasta | ||||
20.07.23 Ćwierćfinał | vs. Luke Saville | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |