MECZ
08.11.19 | Ćwierćfinał | Michael Vrbensky | Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | M15 Prague | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Michael Vrbensky | Andrew Paulson | |
1. podanie % | 43/85 (51%) | 28/52 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/43 (79%) | 20/28 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/42 (48%) | 13/24 (54%) |
Zdobyte break-ball | 2/6 (33%) | 0/13 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 19/52 (37%) | 31/85 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/137 (53%) | 64/137 (47%) |
Double foul | 5 | 2 |
Asy | 5 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Michael Vrbensky | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Michael Vrbensky | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
2-1 | Andrew Paulson | |
0-0, 0-15 | ||
Michael Vrbensky | 3-1 | |
0-0, 0-15 | ||
4-1 | Andrew Paulson | |
0-0 | ||
5-2 | Andrew Paulson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Michael Vrbensky | 5-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-A | ||
Michael Vrbensky | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Andrew Paulson | |
0-0 | ||
Michael Vrbensky | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-1 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Michael Vrbensky | 3-2 | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Michael Vrbensky | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Andrew Paulson | |
Michael Vrbensky | 5-4 | |
0-0, 0-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Michael Vrbensky vs. Andrew Paulson - Wzajemne mecze
23.06.23 | Ćwierćfinał | Andrew Paulson | Michael Vrbensky | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | M25 Poprad | ceglana |
08.11.19 | Ćwierćfinał | Michael Vrbensky | Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Prague | halowa |
Michael Vrbensky form & Andrew Paulson form
Michael Vrbensky - ostatnie mecze
Zadar Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda | vs. Dino Prizmic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Botond Kisantal | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Jaime Faria | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evan Furness | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Siim Troost | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. John Echeverria | 2-6, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Joao Domingues | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Filip Krajinovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Javier Barranco Cosano | 7-63, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Lorenzo Giustino | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Zizou Bergs | - | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Aziz Dougaz | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Liam Draxl | 6-74, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Colin Markes | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
22.10.23 Finał | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Damien Wenger | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Ivan Denisov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Nicholas David Ionel | 7-67, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Samuel Brosset | 5-3 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Vlad Andrei Dumitru | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Alexander Weis | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |
Andrew Paulson - ostatnie mecze
Drummondville Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Timo Stodder | 7-69, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Lukas Klein | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Luca Nardi | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
01.10.23 Finał | vs. Valentin Vacherot | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.09.23 2. runda | vs. Luka Mikrut | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.09.23 1. runda | vs. Ryuki Matsuda | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Zsombor Piros | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Gliga | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Lucas Gerch | 6-73, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Daniel Siniakov | 7-5, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Valentin Vacherot | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
13.08.23 Finał | vs. Daniel Paty | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Jakub Nicod | 3-6, 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Aleksander Orlikowski | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu |