MECZ
09.10.22 | 1. runda klasyf. | Michael Gloeckler | Markus Wunder | 4-6, 6-2, 10-4 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Austria
13.09.98, 25 lat
13.09.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
18.11.99, 24 lat
18.11.99, 24 lat
Michael Gloeckler vs. Markus Wunder - Wzajemne mecze
09.10.22 | 1. runda klasyf. | Michael Gloeckler | Markus Wunder | 4-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Michael Gloeckler form & Markus Wunder form
Michael Gloeckler - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Jan Kumstat | 7-65, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Samuel Paulovcak | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Erik Arutiunian | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Artur Kukasian | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Alan Abdullin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
11.02.24 2. runda klasyf. | vs. Jannik Maute | 6-74, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Oscar Moraing | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Yvo Panak | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adrian Walter | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Samuel Puskar | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Jakub Kroslak | 6-4, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Wade Hermanus | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Seleznev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Egor Pleshivtsev | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 3-6, 7-63, 7-10 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Stefano D'Agostino | 4-6, 7-65, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Adrian Oetzbach | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Cyril Vandermeersch | 7-62, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Frederic Schlossmann | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Espen Lagarde | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Stefan Frljanic | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Vienna - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Janis Graski | - | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Luka Mikrut | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jiri Jindacek | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Austin Johnson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Lukas Rohseano | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu |
Markus Wunder - ostatnie mecze
M25 Esch/Alzette - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Aaron Gil Garcia | 1-6, 3-4, - Markus Wunder - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Allen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tehran - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Hesam Yazdi | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Matthew William Donald | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Martin Soukal | 0-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Michal Krajci | 2-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jonathan Baron | 3-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Martin Mazev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Cristian Campese | 5-7, 7-64, 9-11 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Calvin Thalheimer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Split - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Luka Miklavcic | 6-1, 0-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Dax Donders | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Gustavo Tedesco | 5-7, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Igor Gimenez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Emir Sutekin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Egor Khotchenkov | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Manacor - twarda | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.10.22 2. runda klasyf. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Zan Mark Mihovec | Zan Mark Mihovec - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.08.22 Klasyf. | vs. Sheng Tang | 3-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Mohamed El Hafedh | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Kyle Gauci | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Nedelchev | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Tiago Pereira | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Michel Hopp | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |