MECZ
12.05.22 | 2. runda | Michael Geerts | Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-0 | M25 Santa | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Michael Geerts | Stefanos Sakellaridis | |
1. podanie % | 22/49 (45%) | 22/49 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/22 (68%) | 12/22 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/27 (63%) | 10/27 (37%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/49 (55%) | 17/49 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/98 (60%) | 39/98 (40%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Stefanos Sakellaridis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Michael Geerts | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Stefanos Sakellaridis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Michael Geerts | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Stefanos Sakellaridis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Michael Geerts | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Stefanos Sakellaridis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Michael Geerts | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Stefanos Sakellaridis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Michael Geerts | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Stefanos Sakellaridis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Michael Geerts | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Stefanos Sakellaridis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Michael Geerts | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Stefanos Sakellaridis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Michael Geerts vs. Stefanos Sakellaridis - Wzajemne mecze
12.05.22 | 2. runda | Michael Geerts | Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | M25 Santa | ceglana |
Michael Geerts form & Stefanos Sakellaridis form
Michael Geerts - ostatnie mecze
Munich - ceglana | ||||
13.04.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Pellegrino | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
10.04.24 2. runda | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Lorenzo Rottoli | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
Barcelona Challenger - ceglana | ||||
03.04.24 2. runda | vs. Nicholas David Ionel | 6-77, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Naples Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Filip Krajinovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Elias Ymer | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Peter Buldorini | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Keegan Smith | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Jaime Faria | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Hazem Naow | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Oscar Otte | 5-7, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mark Lajal | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Charles Broom | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Liam Gavrielides | 7-67, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Alibek Kachmazov | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Pedro Martinez Portero | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. John Echeverria | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Martin Damm | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Jaime Faria | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 6-73, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Miguel Damas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Stefanos Sakellaridis - ostatnie mecze
Gwangju Challenger - twarda | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Luke Saville | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Yunseong Chung | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kashiwa - twarda | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Leo Vithoontien | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Tsukuba - twarda | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kokoro Isomura | 2-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Daisuke Sumizawa | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Tianhui Zhang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Duckhee Lee | 6-75, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Leo Vithoontien | 6-2, 6-77, 7-63 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Seungmin Park | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Koki Matsuda | 5-7, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Hinode - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Yan Bai | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Hikaru Shiraishi | 6-72, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kousuke Ogura | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Jimmy Yang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Jie Cui | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Maik Steiner | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Maximus Jones | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Matic Kriznik | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Bang Shuo Yin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Maik Steiner | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Duckhee Lee | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Jie Cui | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Luca Castelnuovo | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Linang Xiao | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Li Tu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Alex Bolt | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Yusuke Takahashi | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu |