MECZ
26.01.23 | 2. runda | Maxime Mora | Quentin Folliot | 1-2, - krecz | M15+H Bagnoles | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Maxime Mora | Quentin Folliot | |
1. podanie % | 5/10 (50%) | 4/5 (80%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 3/5 (60%) | 4/4 (100%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 1/5 (20%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 1/5 (20%) | 6/10 (60%) |
Zdobyte punkty – razem | 5/15 (33%) | 10/15 (67%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Quentin Folliot | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maxime Mora | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Quentin Folliot | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maxime Mora | 1-2 | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maxime Mora vs. Quentin Folliot - Wzajemne mecze
26.01.23 | 2. runda | Maxime Mora | Quentin Folliot | 1-2, Quentin Folliot - krecz | szczegóły meczu | M15+H Bagnoles | ceglana |
10.09.21 | Ćwierćfinał | Maxime Mora | Quentin Folliot | 6-2, 3-0, Quentin Folliot - krecz | szczegóły meczu | M15 Cairo | ceglana |
Maxime Mora form & Quentin Folliot form
Maxime Mora - ostatnie mecze
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Arthur Nagel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villers - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Max Dahlin | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Axel Garcian | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Max Alcala Gurri | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Valentin Lapalu | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Szczawno - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Matteo Martineau | 2-6, 7-67, 6-72 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Jonas Schaer | 6-3, 2-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Maxime Chazal | 6-73, 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Gentzsch | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Eindhoven - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Stijn Paardekooper | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Daniel De Jonge | 1-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Amersfoort Challenger - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Dax Donders | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Arlon - ceglana | ||||
02.07.23 Półfinał | vs. Tibo Colson | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Henri Squire | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Facundo Juarez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Alessio Basile | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Montauban - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Paul Cayre | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Carnac - ceglana | ||||
31.05.23 2. runda | vs. Antoine Hoang | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Benjamin Martin | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
25.05.23 2. runda | vs. Leonardo Rossi | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Luis Francisco | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Angers - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Pierre Delage | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |
Quentin Folliot - ostatnie mecze
M25 Maceio - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Mateus Alves | 2-6, 2-4, - Quentin Folliot - krecz | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jose Pereira | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Gustavo Ribeiro De Almeida | 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Enzo Crevelaro | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Feira - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Joaquim Almeida | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Recife - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Dmitry Popko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Gabriel Tumasonis | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Alessandro Pecci | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Arthur Nagel | 6-75, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Cezar Cretu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 6-1, 1-0, Karim-Mohamed Maamoun - krecz | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-4, 1-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Mert Naci Turker | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Filip Avdeev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Maksim Shin | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Pablo Trochu | 6-3, 0-6, 2-3, - Quentin Folliot - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Kyle Edmund | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Paul Woerner | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Julien De Cuyper | 6-3, 2-0, Julien De Cuyper - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Viktor Jovic | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Alessandro Ragazzi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Luka Pavlovic | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Romeo Hadzimehmedovic | Romeo Hadzimehmedovic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Trier - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Daniel Salazar Martinez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Petr Nesterov | 1-6, 0-1, - Quentin Folliot - krecz | szczegóły meczu |