MECZ
03.05.21 | 1. runda | Maxime Cressy | Mohamed Safwat | 6-2, 6-2 | Prague Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Maxime Cressy | Mohamed Safwat | |
1. podanie % | 26/39 (67%) | 39/66 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/26 (100%) | 22/39 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/13 (46%) | 12/27 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/66 (48%) | 7/39 (18%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/105 (61%) | 41/105 (39%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 6 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maxime Cressy | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Maxime Cressy | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maxime Cressy | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maxime Cressy | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maxime Cressy | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Maxime Cressy | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Maxime Cressy | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Maxime Cressy | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maxime Cressy vs. Mohamed Safwat - Wzajemne mecze
03.05.21 | 1. runda | Maxime Cressy | Mohamed Safwat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Prague Challenger | ceglana |
Maxime Cressy form & Mohamed Safwat form
Maxime Cressy - ostatnie mecze
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. David Goffin | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marton Fucsovics | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
18.02.24 Klasyf. | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Felix Auger Aliassime | 6-73, 6-78 | szczegóły meczu | |
11.02.24 Klasyf. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-76, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Rinderknech | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 7-66, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Martin Damm | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. David Jorda Sanchis | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Hugo Grenier | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
31.12.23 Klasyf. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ryan Peniston | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda | vs. Joris De Loore | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Corentin Moutet | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Max Hans Rehberg | 7-65, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Basel - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Christopher O'Connell | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gauthier Onclin | 2-6, 6-1, 6-71 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Martin Damm | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Matteo Martineau | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Lukas Pokorny | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Tomas Machac | 6-79, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
17.09.23 Finał | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 2-0, Benjamin Bonzi - krecz | szczegóły meczu |
Mohamed Safwat - ostatnie mecze
Kigali 2 - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Juan Pablo Paz | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Max Houkes | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 6-79, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Timofey Skatov | 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Egor Gerasimov | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Kevin Humpfner | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Gabriele Bosio | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Max Wiskandt | 7-69, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 7-66, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Nuno Borges | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Vadym Ursu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Alberto Lim | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Jiri Barnat | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.10.23 Finał | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 3-0, Saba Purtseladze - krecz | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jay Clarke | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Harrison Adams | 7-66, 7-68 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Hanyi Liu | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.10.23 Finał | vs. Stuart Parker | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Zhanger Almashev | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |