MECZ
02.01.23 | 2. runda klasyf. | Maxim Krapivin | Imran Sibille | 6-3, 6-1 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
12.12.99, 24 lat
12.12.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
04.02.02, 22 lat
04.02.02, 22 lat
Maxim Krapivin vs. Imran Sibille - Wzajemne mecze
02.01.23 | 2. runda klasyf. | Maxim Krapivin | Imran Sibille | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Maxim Krapivin form & Imran Sibille form
Maxim Krapivin - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Musa Eren Bas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jordi Garcia Mestre | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Antonio Caruso | 6-74, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Demir Halisdemir | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. A.j. Catanzariti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Debraj Banerjee | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zekai Li | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Shendrit Deari | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Jovicic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
01.08.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksa Mardjonovic | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andrej Radojicic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Imran Sibille - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Andre Szilvassy | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jianhao Sheng | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. David Puig Molina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Milosz Sroka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sven Corbinais | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Michal Krajci | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Leonardo Borrelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Chennai - twarda | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Yash Chaurasia | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dheeraj Kodancha | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Bhopal - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Thijmen Loof | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mandya - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Thijmen Loof | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Dominik Buzonics | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Alex Jones | 6-70, - Imran Sibille - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.23 2. runda klasyf. | vs. Niklas Grunewald | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Petr Nesterov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Paul Woerner | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Dean Thurner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hussen Alshati | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Paul Woerner | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Valentin De Carvalho | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Colombo | 1-1, - Imran Sibille - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Oscar Galimardanov | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Colombo | 5-7, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Joe Leather | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Uladzislau Strugach | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Rishit Dakhane | 7-66, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Peter Bertran | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |