MECZ
12.09.22 | 1. runda klasyf. | Maxim Krapivin | Boris Stojanovic | 6-3, 6-4 | M15 Zlatibor | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
12.12.99, 24 lat
12.12.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
04.09.01, 22 lat
04.09.01, 22 lat
Maxim Krapivin vs. Boris Stojanovic - Wzajemne mecze
12.09.22 | 1. runda klasyf. | Maxim Krapivin | Boris Stojanovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Zlatibor | ceglana |
Maxim Krapivin form & Boris Stojanovic form
Maxim Krapivin - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Musa Eren Bas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jordi Garcia Mestre | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Antonio Caruso | 6-74, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Demir Halisdemir | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. A.j. Catanzariti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Debraj Banerjee | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zekai Li | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Shendrit Deari | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Jovicic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
01.08.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksa Mardjonovic | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andrej Radojicic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Boris Stojanovic - ostatnie mecze
M15 Rovinj - ceglana | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kristian Tumbas Kajgo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Matei Cristian Onofrei | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Laelson Rodrigues | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Filippo Mondini | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexey Aleshchev | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Drazen Petrovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jacques-Kai Inoue | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alen Bill | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Ljubojevic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Osijek - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Split - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Gomez (FRA) | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Dubrovnik - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Tymofii Milovanov | 6-3, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Walid Ahouda | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
28.11.22 1. runda klasyf. | vs. Karol Tomanski | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. James Markiewicz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pirot - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Alen Moritz Hodzic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
12.09.22 1. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Milan Drinic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Nikolay Nedelchev | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Logan Naumovski | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Obrad Markovski | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |