MECZ
02.02.20 | 1. runda klasyf. | Maxence Broville | Seong-Gook Oh | 7-61, 6-1 | M25 Nonthaburi | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Maxence Broville | Seong-Gook Oh | |
1. podanie % | 36/72 (50%) | 51/73 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/36 (78%) | 31/51 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/36 (44%) | 4/22 (18%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 2/11 (18%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/73 (52%) | 28/72 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 82/145 (57%) | 63/145 (43%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maxence Broville vs. Seong-Gook Oh - Wzajemne mecze
02.02.20 | 1. runda klasyf. | Maxence Broville | Seong-Gook Oh | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | M25 Nonthaburi | twarda |
Maxence Broville form & Seong-Gook Oh form
Maxence Broville - ostatnie mecze
M15 Tehran - ceglana | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Sina Moghimi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tehran - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Alexander Chepik | 6-3, 3-6, 0-1, - Maxence Broville - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Carnac - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda | vs. Antoine Hoang | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
18.05.23 1. runda | vs. Gabriel Donev | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tacarigua - twarda | ||||
30.04.23 Finał | vs. Ezekiel Clark | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
29.04.23 Półfinał | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Victor Lilov | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Osgar O'Hoisin | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Jody Maginley | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tacarigua - twarda | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Amaury Raynel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Justin Roberts | 5-7, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Leo Vithoontien | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Saint - halowa | ||||
30.03.23 2. runda | vs. Lucas Poullain | 2-6, 3-3, - Maxence Broville - krecz | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Jack Loge | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Khumoun Sultanov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Denys Klok | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Leonardo Catani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
11.03.23 Półfinał | vs. Hazem Naow | 6-3, 3-6, 1-4, - Maxence Broville - krecz | szczegóły meczu | |
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Dominik Kellovsky | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Hanwen Li | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Torello - twarda | ||||
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Roger Ordeig | - | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
06.02.23 Klasyf. | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Maxime Mora | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bressuire - halowa | ||||
19.01.23 2. runda | vs. Leopold Zima | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Seong-Gook Oh - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Emil Reinberg | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Manuel Mazza | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Artsiom Dabryian | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maxence Broville | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Noppadol Noikor | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Marek Gengel | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Changwon - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Ju-Hae Moon | 1-6, 6-4, 5-2, Ju-Hae Moon - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Jung-Woong Na | 3-6, 7-5, 4-2, Jung-Woong Na - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Shintaro Imai | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Vladyslav Orlov | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Anseong - ceglana | ||||
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Thomas Fancutt | 6-76, 6-72 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Oh-Hee Kwon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.06.19 1. runda | vs. Hyeon Il Jung | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Sanhui Shin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Sung Jun Park | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Seita Watanabe | 6-74, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
08.06.19 Ćwierćfinał | vs. Young Seok Kim | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.19 Półfinał | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.06.19 2. runda | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Sung Jun Park | 6-4, 6-74, 7-5 | szczegóły meczu | |
Vietnam F5 - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Filip Bergevi | 7-63, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Vietnam F4 - twarda | ||||
22.10.18 1. runda | vs. Rio Noguchi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |