MECZ
29.05.23 | 2. runda klasyf. | Max Wiskandt | Adam Bronka | 6-2, 6-1 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
15.09.99, 24 lat
15.09.99, 24 lat
Max Wiskandt vs. Adam Bronka - Wzajemne mecze
29.05.23 | 2. runda klasyf. | Max Wiskandt | Adam Bronka | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
22.05.23 | 2. runda klasyf. | Max Wiskandt | Adam Bronka | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Max Wiskandt form & Adam Bronka form
Max Wiskandt - ostatnie mecze
Hamburg Challenger - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Christoph Negritu | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Jakub Nicod | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mikhail Gorokhov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Christoph Negritu | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Mohamed Safwat | 6-79, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Enzo Wallart | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Romain Faucon | 6-3, 6-72, 6-720 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Aristarkh Safonov | 4-6, 2-3, - Max Wiskandt - krecz | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Boris Butulija | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Jan Kupcic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Christoph Negritu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.11.23 Finał | vs. Egor Agafonov | 4-6, 6-4, 6-77 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Diego Fernandez Flores | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Adriano Dzhenev | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Raffael Schaer | 6-3, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Romain Faucon | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alexander Donski | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Kalman L. Boyd | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Louis Allen | 6-0, 3-1, Louis Allen - krecz | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Michal Krajci | 7-5, 4-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Filippo Mazzola | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Mathys Erhard | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Thomas Braithwaite | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Adam Bronka - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Fons Van Sambeek | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Adityavikram Singh Mann | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sahil Sarang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Max Wiskandt | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Mert Alkaya | 0-6, 0-3, - Adam Bronka - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.01.23 2. runda klasyf. | vs. Valerio Perruzza | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Uta | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Tom Evans | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Qian Sun | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jerome Iaconi | 6-2, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Boopathy Sakthivel | 6-1, 6-74, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Hyeondeok Yoon | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Changwon - twarda | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Yeongseok Jeong | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Anseong - ceglana | ||||
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Junhyun Lee | 6-4, 0-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Lodz - ceglana | ||||
26.07.22 Klasyf. | vs. Przemyslaw Michocki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.22 1. runda klasyf. | vs. Sean Hess | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bytom - ceglana | ||||
06.06.22 1. runda klasyf. | vs. Facundo Yunis | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.04.22 2. runda klasyf. | vs. Petar Teodorovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Loic Cloes | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Cristian Campese | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Sahar Simon | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Pijus Vaitiekunas | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
03.01.22 2. runda klasyf. | vs. Francesco Scarpa | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.12.21 2. runda klasyf. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.11.21 2. runda klasyf. | vs. Max Cunat | 6-2, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Egor Tsarapkin | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu |