MECZ
24.08.20 | 2. runda klasyf. | Max Houkes | Egill Sigurdsson | 6-1, 6-1 | M15 Alkmaar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Islandia
11.04.98, 25 lat
11.04.98, 25 lat
Max Houkes vs. Egill Sigurdsson - Wzajemne mecze
24.08.20 | 2. runda klasyf. | Max Houkes | Egill Sigurdsson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Alkmaar | ceglana |
Max Houkes form & Egill Sigurdsson form
Max Houkes - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Niccolo Catini | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-69, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
01.03.24 Półfinał | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 Ćwierćfinał | vs. Corentin Denolly | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Preston Brown | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Alafia Ayeni | 6-1, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Giuseppe La Vela | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Anthony Genov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 3-4, - Max Houkes - krecz | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Lautaro Midon | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Sergey Fomin | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Gustavo Heide | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Gastao Elias | 6-1, 2-0, Gastao Elias - krecz | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Salvatore Caruso | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Matej Dodig | 7-64, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Egill Sigurdsson - ostatnie mecze
M15 Cairo - ceglana | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Girona - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Kenneth Rabinad Vila | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Marc Othman Ktiri | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Pietro Pampanin | 6-1, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Samir Hamza Reguig | 6-3, 3-6, 14-16 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Abdalla Genidy | 4-6, - Egill Sigurdsson - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Niklas Guttau | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Vladislav Ivanov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Adham Hesham Gabr | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Lorenzo Bocchi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Hollender | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Marco De Rosa | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
26.04.21 1. runda klasyf. | vs. Luka Petrovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
20.04.21 Klasyf. | vs. Shohei Chikami | 2-6, 7-66, 4-10 | szczegóły meczu | |
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Oleg Khotkov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Ashraf El Sayed | 7-64, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Dax Donders | 6-0, 1-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 La - ceglana | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Samuel Martinez Arjona | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Rishi Reddy | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Tushar Madan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
09.11.20 1. runda klasyf. | vs. Cayetano March | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.10.20 1. runda | vs. Jean Thirouin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.10.20 2. runda klasyf. | vs. Tim Heger | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu |