MECZ
10.04.22 | 1. runda klasyf. | Maurus Malgiaritta | Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-2, 6-1 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Szwajcaria
24.07.01, 22 lat
24.07.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
13.03.02, 22 lat
13.03.02, 22 lat
Maurus Malgiaritta vs. Gheorghe Claudiu Schinteie - Wzajemne mecze
10.04.22 | 1. runda klasyf. | Maurus Malgiaritta | Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Maurus Malgiaritta form & Gheorghe Claudiu Schinteie form
Maurus Malgiaritta - ostatnie mecze
M25 Trento - halowa | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Tommaso Compagnucci | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gian Matias Di Natale | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ferdinand Kloesters | 6-3, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
11.02.24 2. runda klasyf. | vs. Matej Vocel | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Louis Wessels | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Tom Frederik Siebold | 3-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Laurin Aerne | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Christophe Pognon | 6-2, 0-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Erik Arutiunian | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Egor Pishchelev | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Cesar Bourgois | 2-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Connor Richardson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Gallo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Davide Galvanin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sandro Cottino | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Federico Valle | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Omar Hamzaoui | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. David Fix | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maj Premzl | 6-4, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Stepan Mruzek | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Caslano - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Rodrigo Alujas | 7-61, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Enea Ramelli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Henry Bernet | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Leo Raquillet | 6-75, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas George Brun | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Sebastian Gima | 0-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Marco Berti | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Gheorghe Claudiu Schinteie - ostatnie mecze
M15 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Iannis Miletich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Jurriaan Bol | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Savvas Papadopoulos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Michael Shaw | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Paul Werren | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Giuseppe Corsaro | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Filippo Alberti | 6-4, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Sebastian Wojta | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sayed Sadreddin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Alessandro Cortegiani | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Bogdan Seleznev | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Matteo Meneghetti | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Giammarco Gandolfi | 2-6, 7-65, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Volpi | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Junhyun Lee | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Garcia Longo | 2-6, 0-1, - Gheorghe Claudiu Schinteie - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Puntaric | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 0-2, - Gheorghe Claudiu Schinteie - krecz | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo Rozo Torres | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ji Hoon Son | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Jay Clarke | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Alp Horoz | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Maksim Shin | 7-66, 6-71, 12-10 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Norbert Marosik | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Amir Milushev | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Antoni Fabre | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 1-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Basar Senel | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |