MECZ
23.02.23 | 2. runda | Matthew Dellavedova | Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-2 | M25 Swan | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
Matthew Dellavedova | Zaharije-Zak Talic | |
1. podanie % | 33/43 (77%) | 31/56 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/33 (85%) | 20/31 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/10 (60%) | 8/25 (32%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/56 (50%) | 9/43 (21%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/99 (63%) | 37/99 (37%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
02.09.98, 25 lat
11022 $
02.09.98, 25 lat
11022 $
Matthew Dellavedova vs. Zaharije-Zak Talic - Wzajemne mecze
23.02.23 | 2. runda | Matthew Dellavedova | Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Swan | trawiasta |
19.12.22 | 1. runda | Matthew Dellavedova | Zaharije-Zak Talic | 6-2, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Tauranga | twarda |
Matthew Dellavedova form & Zaharije-Zak Talic form
Matthew Dellavedova - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 0-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-3, - Matthew Dellavedova - krecz | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mathys Erhard | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Michael Geerts | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Keegan Smith | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Matt Ponchet | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Jelle Sels | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Peter Buldorini | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Hiroki Moriya | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
29.01.24 1. runda | vs. James McCabe | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Alex Bolt | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Matteo Gigante | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Maestrelli | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Papamoa - twarda | ||||
23.12.23 Finał | vs. Jacob Bradshaw | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Półfinał | vs. Jack Loutit | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Isaac Becroft | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Diego Quispe-Kim | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.12.23 2. runda | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Wellington - twarda | ||||
16.12.23 Finał | vs. Matt Kuhar | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Emile Hudd | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Półfinał | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Joshua Charlton | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Tai Sach | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Makoto Ochi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Thomas Fancutt | 7-5, 6-78, 7-64 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Jacob Bradshaw | 3-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu |
Zaharije-Zak Talic - ostatnie mecze
M25 Gold - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Nick Chappell | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Stefan Bianchet | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Charlie Pade | 6-2, 0-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Oren Vasser | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ajeet Rai | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Scott Jones | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Hugo Joaquim Babakian | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Marin Dumitru | 3-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Jake Delaney | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Issei Okamura | 7-65, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Jacob Bradshaw | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Blake Bayldon | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Shendrit Deari | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Tadija Radovanovic | 4-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andrej Radojicic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Timofey Stepanov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Luka Miklavcic | 4-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Alvaro Guillen Meza | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Jan Dimitrijevic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Jeremy Schifris | 6-2, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tobias Smoliner | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Litija - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Josip Simundza | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sarajevo - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Enrique Bogo | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Andre Filep | 1-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Samuel Puskar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Matthew Hulme | 6-73, 6-4, 13-11 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Elias Julian Werner | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksa Mardjonovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |