MECZ
30.05.23 | 1. runda | Matteo Martineau | Arthur Weber | 6-3, 6-3 | M25 Carnac | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Matteo Martineau | Arthur Weber | |
1. podanie % | 30/48 (63%) | 34/54 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/30 (80%) | 22/34 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/18 (67%) | 10/20 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/54 (41%) | 12/48 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/102 (57%) | 44/102 (43%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Arthur Weber | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matteo Martineau | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Arthur Weber | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Matteo Martineau | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Arthur Weber | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Matteo Martineau | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Arthur Weber | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Matteo Martineau | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Arthur Weber | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Matteo Martineau | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Arthur Weber | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matteo Martineau | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Arthur Weber | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Matteo Martineau | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Arthur Weber | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Matteo Martineau | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Arthur Weber | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Matteo Martineau | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Matteo Martineau vs. Arthur Weber - Wzajemne mecze
30.05.23 | 1. runda | Matteo Martineau | Arthur Weber | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | M25 Carnac | ceglana |
Matteo Martineau form & Arthur Weber form
Matteo Martineau - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Franco Agamenone | 3-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Mate Valkusz | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
18.02.24 Finał | vs. Zsombor Piros | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alibek Kachmazov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Benoit Paire | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Mae Malige | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
11.02.24 Finał | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Mikhail Kukushkin | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Zdenek Kolar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Billy Harris | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Vit Kopriva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Fabio Fognini | 7-67, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Marius Copil | 6-75, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Maxime Janvier | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Nuno Borges | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Anton Matusevich | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Fabio Fognini | Fabio Fognini - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Miguel Damas | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Dominic Thiem | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Mathias Bourgue | 7-64, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Arthur Weber - ostatnie mecze
Chennai Challenger - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Dominik Palan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Chennai - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jelle Sels | 6-72, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Luca Castelnuovo | 7-65, Luca Castelnuovo - krecz | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Manish Sureshkumar | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Matteo Gigante | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Evgeny Donskoy | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Christian Langmo | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Makoto Ochi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Christian Langmo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yan Bai | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Moez Echargui | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Marc Polmans | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Jacob Bradshaw | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Rio Noguchi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Yan Bai | 4-6, 7-62, 6-73 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Philip Sekulic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
20.09.23 Klasyf. | vs. Marc Polmans | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda klasyf. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Marc Polmans | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
26.08.23 Finał | vs. Jason Jung | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Półfinał | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Alexander Zgirovsky | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Filip Peliwo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Sora Fukuda | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |