MECZ
01.12.19 | Finał | Matija Pecotic | Artem Smirnov | 6-3, 7-5 | M15 Heraklion | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Matija Pecotic | Artem Smirnov | |
1. podanie % | 34/65 (52%) | 55/72 (76%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/34 (65%) | 29/55 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/31 (48%) | 5/17 (29%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/72 (53%) | 28/65 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/137 (55%) | 62/137 (45%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-1 | Artem Smirnov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matija Pecotic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Artem Smirnov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Matija Pecotic | 3-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Artem Smirnov | |
0-0 | ||
Matija Pecotic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Artem Smirnov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Matija Pecotic | 1-0 | |
0-0, 15-15 | ||
2-0 | Artem Smirnov | |
0-0, 0-15 | ||
Matija Pecotic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Artem Smirnov | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Matija Pecotic | 2-3 | |
0-0 | ||
2-4 | Artem Smirnov | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matija Pecotic | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Artem Smirnov | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matija Pecotic | 4-5 | |
0-0, 0-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Artem Smirnov | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], A-40[BP], 40-40 | ||
Matija Pecotic | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Matija Pecotic vs. Artem Smirnov - Wzajemne mecze
01.12.19 | Finał | Matija Pecotic | Artem Smirnov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Heraklion | twarda |
Matija Pecotic form & Artem Smirnov form
Matija Pecotic - ostatnie mecze
M25 Santo - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Thai Kwiatkowski | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Evan Bynoe | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Noah Rubin | 7-5, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Joshua Sheehy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Michael Sutanto | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Bruno Kuzuhara | 6-75, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
Winnipeg Challenger - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Darian King | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Rybakov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Toronto - twarda | ||||
06.08.23 Klasyf. | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ilya Ivashka | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
Salinas Challenger - twarda | ||||
29.07.23 Finał | vs. Illya Marchenko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.07.23 Półfinał | vs. Altug Celikbilek | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.07.23 Ćwierćfinał | vs. Omar Jasika | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.07.23 2. runda | vs. Dane Sweeny | 7-68, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 7-67 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Blake Ellis | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andres Urrea | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Newport - trawiasta | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Li Tu | 3-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-3, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Osgar O'Hoisin | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Orange - ceglana | ||||
07.05.23 Finał | vs. Roberto Cid Subervi | 6-0, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.23 Półfinał | vs. Matias Franco Descotte | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.05.23 Ćwierćfinał | vs. Dmitry Popko | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.05.23 2. runda | vs. Jacob Brumm | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.05.23 1. runda | vs. Alexander Henry Visser | 6-72, 6-2, 4-0, Alexander Henry Visser - krecz | szczegóły meczu | |
Tallahassee Challenger - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Aubriot | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sarasota Challenger - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mateus Alves | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Houston - ceglana | ||||
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Yosuke Watanuki | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu |
Artem Smirnov - ostatnie mecze
M15 Vyshkovo - ceglana | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.21 1. runda | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
01.09.20 1. runda | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
01.12.19 Finał | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.11.19 Półfinał | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
28.09.19 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
16.08.19 Półfinał | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.08.19 Ćwierćfinał | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.08.19 2. runda | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
30.05.19 Ćwierćfinał | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - krecz | szczegóły meczu | |
29.05.19 2. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - krecz | szczegóły meczu | |
28.05.19 1. runda | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
25.05.19 Finał | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.05.19 Półfinał | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.05.19 Ćwierćfinał | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.19 2. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |