MECZ
01.02.21 | 1. runda klasyf. | Mate Valkusz | Gian Luca Tanner | 4-6, 6-4, 10-6 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwajcaria
12.01.01, 23 lat
12.01.01, 23 lat
Mate Valkusz vs. Gian Luca Tanner - Wzajemne mecze
01.02.21 | 1. runda klasyf. | Mate Valkusz | Gian Luca Tanner | 4-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Mate Valkusz form & Gian Luca Tanner form
Mate Valkusz - ostatnie mecze
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - krecz | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 2. runda | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava 1 - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
07.06.23 2. runda | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Gian Luca Tanner - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Thomas Kostka | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Akram El Sallaly | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Gnjatovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Peter Buldorini | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Sion - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Federico Iannaccone | 1-6, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Thomas George Brun | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sacha Ouzilou | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Metzingen - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Liam Gavrielides | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Leon Schmidt | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Tom Gentzsch | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Louroi Martinez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Volker Anhalt | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.07.23 2. runda klasyf. | vs. Noah Schlagenhauf | 2-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
06.07.23 1. runda | vs. Benjamin Lock | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Raffael Schaer | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Bourg - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Raphael Vaksmann | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yann Wojcik | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Saarlouis - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Grasse - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Loris Pourroy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Antoni Fabre | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
09.03.23 Klasyf. | vs. Michael Zhu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 2. runda klasyf. | vs. Julius Augunas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.23 1. runda klasyf. | vs. Hillel Rousseau | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Dinis Silva | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Seydina Andre | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |