MECZ
24.03.22 | 2. runda | Mate Valkusz | Felix Gill | 6-3, 5-7, 6-2 | M25 Opatija | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Mate Valkusz | Felix Gill | |
1. podanie % | 70/96 (73%) | 57/92 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/70 (60%) | 31/57 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/26 (42%) | 14/35 (40%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 5/9 (56%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/92 (51%) | 43/96 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 100/188 (53%) | 88/188 (47%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Mate Valkusz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Felix Gill | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mate Valkusz | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Felix Gill | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mate Valkusz | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Felix Gill | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Mate Valkusz | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Felix Gill | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mate Valkusz | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Felix Gill | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mate Valkusz | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Felix Gill | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mate Valkusz | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Felix Gill | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mate Valkusz | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Felix Gill | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mate Valkusz | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Felix Gill | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mate Valkusz | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Felix Gill | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mate Valkusz | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Felix Gill | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mate Valkusz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Felix Gill | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mate Valkusz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Felix Gill | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mate Valkusz | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Felix Gill | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mate Valkusz | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mate Valkusz vs. Felix Gill - Wzajemne mecze
24.03.22 | 2. runda | Mate Valkusz | Felix Gill | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Opatija | ceglana |
Mate Valkusz form & Felix Gill form
Mate Valkusz - ostatnie mecze
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - krecz | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.23 2. runda | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava 1 - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
07.06.23 2. runda | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Felix Gill - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Joao Sousa | 6-76, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Steven Diez | 6-3, 1-0, Steven Diez - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nicola Kuhn | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Moez Echargui | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ryuki Matsuda | 6-0, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Mukund Sasikumar | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Evgeny Donskoy | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arnav Vijay Paparkar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ivan Gakhov | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Marco Cecchinato | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Orlando Luz | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Pedro Sakamoto | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Svyatoslav Gulin | 7-64, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Joao Fonseca | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Valencia - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 2-6, 5-6, - Felix Gill - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Miljan Zekic | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Bruno Pujol Navarro | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Nerman Fatic | 7-62, 1-4, - Felix Gill - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
21.10.23 Finał | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Półfinał | vs. Nerman Fatic | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Goncalo Oliveira | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |