MECZ
31.10.18 | 2. runda | Martins Podzus | Igor Shrolik | 6-1, 6-1 | Estonia F2 | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Martins Podzus | Igor Shrolik | |
1. podanie % | 28/41 (68%) | 37/50 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/28 (89%) | 17/37 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/13 (46%) | 3/13 (23%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/50 (60%) | 10/41 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/91 (67%) | 30/91 (33%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Igor Shrolik | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Martins Podzus | 1-0 | |
1-1 | Igor Shrolik | |
0-0, 30-40 | ||
2-1 | Igor Shrolik | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martins Podzus | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Martins Podzus | 4-1 | |
5-1 | Igor Shrolik | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Igor Shrolik | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Martins Podzus | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Igor Shrolik | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martins Podzus | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Igor Shrolik | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
4-1 | Igor Shrolik | |
Martins Podzus | 5-1 | |
0-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
05.05.00, 23 lat
05.05.00, 23 lat
Martins Podzus vs. Igor Shrolik - Wzajemne mecze
31.10.18 | 2. runda | Martins Podzus | Igor Shrolik | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Estonia F2 | dywanowa |
Martins Podzus form & Igor Shrolik form
Martins Podzus - ostatnie mecze
M25 Pardubice - ceglana | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Pavel Nejedly | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.09.21 1. runda | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Zilina - ceglana | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Lukas Pokorny | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.09.21 1. runda | vs. Milos Karol | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Aristotelis Thanos | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Kottingbrunn - ceglana | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.07.21 1. runda | vs. Ronan Joncour | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
16.07.21 2. runda | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-75, 5-10 | szczegóły meczu | |
14.07.21 1. runda | vs. Yan Sabanin | 7-65, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
04.06.21 2. runda | vs. Marat Deviatiarov | Marat Deviatiarov - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Matias Zukas | 1-4, - Martins Podzus - krecz | szczegóły meczu | |
03.06.21 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Hanwen Li | 6-72, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.03.21 Ćwierćfinał | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.21 2. runda | vs. Alessandro Pecci | 7-68, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.21 1. runda | vs. Jumpei Yamasaki | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.02.21 Finał | vs. Paul Jubb | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.21 Półfinał | vs. Robert Strombachs | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.21 Ćwierćfinał | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.21 2. runda | vs. Edoardo Eremin | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Omni Kumar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.02.21 2. runda | vs. Robert Strombachs | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.02.21 1. runda | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Jiri Lehecka | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.10.20 Ćwierćfinał | vs. Gijs Brouwer | 2-6, - Martins Podzus - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.20 2. runda | vs. Arjun Kadhe | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.20 1. runda | vs. Terence Atmane | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu |
Igor Shrolik - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.22 Klasyf. | vs. Vasile Antonescu | 4-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Igor Trunov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Timur Kiuamov | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Federico Campana | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Daniel Michalski | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 Klasyf. | vs. Berk Ilkel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Cihan Akay | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Igor Trunov | 3-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Igor Kudriashov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Casablanca - ceglana | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Corentin Denolly | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 Klasyf. | vs. Gerard Planelles Ripoll | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Ammar Elamin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Casablanca - ceglana | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Florent Bax | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.22 Klasyf. | vs. Gerard Planelles Ripoll | 6-72, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Mikail Alimli | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Leo Deflandre | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Innsbruck - ceglana | ||||
18.07.22 2. runda klasyf. | vs. Lukas Palovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Matias Riva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ioannis Xilas | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Velenje - ceglana | ||||
05.07.22 Klasyf. | vs. Amaury Raynel | 4-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
04.07.22 2. runda klasyf. | vs. Admir Kalender | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Nik Mikovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Budva - ceglana | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.06.22 Klasyf. | vs. Samuele Pieri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Veljko Krstic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Maurus Malgiaritta | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Budva - ceglana | ||||
30.05.22 2. runda klasyf. | vs. Loic Cloes | 6-1, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu |