MECZ
15.08.21 | 1. runda klasyf. | Martin Zeljenka | Erwin Troebinger | 7-5, 6-1 | M15 Warmbad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Wegry
12.02.98, 26 lat
12.02.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
WÅ‚ochy
02.08.96, 27 lat
02.08.96, 27 lat
Martin Zeljenka vs. Erwin Troebinger - Wzajemne mecze
15.08.21 | 1. runda klasyf. | Martin Zeljenka | Erwin Troebinger | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Warmbad | ceglana |
Martin Zeljenka form & Erwin Troebinger form
Martin Zeljenka - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tomas Talajka | 3-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
11.02.24 2. runda klasyf. | vs. Milos Karol | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Laurin Aerne | 6-2, 2-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Patrick Zahraj | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Louis Allen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Bence Kutasi | Bence Kutasi - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Tadija Radovanovic | 5-7, 7-66, 9-11 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Artem Cherepin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Satu - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Pietro Marino | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Bence Kutasi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. Eduard Silviu Schipor | 3-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Alexandru Luca | 6-0, 6-74, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kevin Humpfner | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alfred Almasi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Adam Bajurko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maks Meh | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Marcell Bartakovics | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Stepan Pecak | 4-6, 6-1, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Marko Stakusic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nyiregyhaza - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Peter Nad | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Gabor Hornung | 7-60, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Osijek - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Marko Indjic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Viktor Boban | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Miha Vetrih | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Marko Andrejic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu |
Erwin Troebinger - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Niccolo Dessi | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Dario Huber | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nino Toto | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Georgios Nouchakis | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Matic Kriznik | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Finn Murgett | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lakshya Gupta | 6-3, 6-77, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Iacopo Sada | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kevin Portmann | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Pozzuoli - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Andrea Colombo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Allershausen - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Tim Ruehl | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolo Toffanin | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maurus Malgiaritta | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Luca Parenti | 4-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Matej Galik | 0-6, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Samuel Puskar | 7-64, 0-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. James Beaven | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - dywanowa | ||||
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Igor Dudun | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
31.10.22 1. runda | vs. Peter Buldorini | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Federico Marchetti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Tomas Lanik | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Alejo Vilaro | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Luca Potenza | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Warmbad - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
12.07.21 2. runda klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Luigi Castelletti | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Liova Ajavon | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu |