MECZ
19.08.17 | Finał | Marsel Ilhan | Dzmitry Zhyrmont | 6-3, 6-3 | Belarus F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Marsel Ilhan | Dzmitry Zhyrmont | |
1. podanie % | 33/60 (55%) | 27/57 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/33 (73%) | 15/27 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/27 (52%) | 13/30 (43%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/57 (51%) | 22/60 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/117 (57%) | 50/117 (43%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 7 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marsel Ilhan vs. Dzmitry Zhyrmont - Wzajemne mecze
19.08.17 | Finał | Marsel Ilhan | Dzmitry Zhyrmont | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Belarus F2 | twarda |
19.07.15 | Marsel Ilhan | Dzmitry Zhyrmont | 6-76, 6-3, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Davis Cup | twarda | |
19.03.15 | 2. runda | Marsel Ilhan | Dzmitry Zhyrmont | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Kazan Challenger | halowa |
15.10.07 | 2. runda | Marsel Ilhan | Dzmitry Zhyrmont | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | Tunisia F4 | twarda |
Marsel Ilhan form & Dzmitry Zhyrmont form
Marsel Ilhan - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Giuseppe La Vela | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Mariano Tammaro | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Lorenzo Carboni | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Antonio Caruso | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Freek Van Donselaar | 4-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 7-64, 0-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ahmet Atabay | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Marko Maksimovic | 6-712, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Matyas Fuele | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Jesper De Jong | 2-6, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Omni Kumar | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.23 2. runda klasyf. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | - | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kyle Gauci | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 6-3, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Kai Cowcher | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. George Gregoriou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Anton Chekhov | 6-0, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dmitrii Vasilev | 5-7, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Alexander Donski | 7-64, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Cengiz Aksu | 3-6, 1-3, - Marsel Ilhan - krecz | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Kaya Arinc | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sina Moghimi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Dzmitry Zhyrmont - ostatnie mecze
Jinan Challenger - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Issei Okamura | 3-0, - Dzmitry Zhyrmont - krecz | szczegóły meczu | |
Chengdu Challenger - twarda | ||||
28.07.18 2. runda klasyf. | vs. Tak Khunn Wang | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Arjun Kadhe | 2-6, 3-3, - Dzmitry Zhyrmont - krecz | szczegóły meczu | |
15.07.18 Klasyf. | vs. Hugo Grenier | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.07.18 2. runda klasyf. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Saketh-Sai Myneni | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Anil Yuksel | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
28.05.18 1. runda | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
26.04.18 Ćwierćfinał | vs. Yaraslav Shyla | 1-3, - Dzmitry Zhyrmont - krecz | szczegóły meczu | |
25.04.18 2. runda | vs. Markos Kalovelonis | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.18 1. runda | vs. Ivan Liutarevich | 2-0, Ivan Liutarevich - krecz | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
19.04.18 Ćwierćfinał | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.18 2. runda | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.04.18 1. runda | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
13.04.18 Półfinał | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.04.18 Ćwierćfinał | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.04.18 2. runda | vs. Johan Nikles | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.04.18 1. runda | vs. Timur Khabibulin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Simon Carr | 3-6, 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - halowa | ||||
14.03.18 2. runda | vs. Alexey Zakharov | 6-73, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.03.18 1. runda | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - halowa | ||||
10.03.18 Finał | vs. Evgenii Tiurnev | 6-1, 3-0, Evgenii Tiurnev - krecz | szczegóły meczu | |
09.03.18 Półfinał | vs. Yaraslav Shyla | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.18 Ćwierćfinał | vs. Vadym Ursu | 6-1, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.18 2. runda | vs. Bulat Galiev | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
06.03.18 1. runda | vs. Maxim Ratniuk | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F2 - halowa | ||||
22.02.18 Ćwierćfinał | vs. Vladyslav Manafov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.18 2. runda | vs. Kristian Lozan | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.02.18 1. runda | vs. Matej Sabanov | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |