MECZ
15.08.22 | 2. runda klasyf. | Mark Bogdanov | Mateo Del Pino | 7-67, 1-6, 10-6 | M15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
28.07.00, 23 lat
28.07.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
28.06.03, 20 lat
11087 $
28.06.03, 20 lat
11087 $
Mark Bogdanov vs. Mateo Del Pino - Wzajemne mecze
15.08.22 | 2. runda klasyf. | Mark Bogdanov | Mateo Del Pino | 7-67, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | M15 Cairo | ceglana |
Mark Bogdanov form & Mateo Del Pino form
Mark Bogdanov - ostatnie mecze
M25 Herzlia - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alon Elia | 5-7, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Aaron Cohen | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Halel Ashoosh | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.07.23 2. runda klasyf. | vs. Max Benaim | 1-6, 6-3, 14-12 | szczegóły meczu | |
M25 Jerusalem - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.11.22 Klasyf. | vs. Ido Zonder | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Roy Leshem | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Afula - twarda | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Sahar Simon | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.22 Klasyf. | vs. Asaf Friedler | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Tom Sorin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Hamzah Mansour | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Karim El Feky | 6-3, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Oleksandr Bielinskyi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.22 Klasyf. | vs. Andrea Pecorella | 6-72, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Mateo Del Pino | 7-67, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Adam Ibrahim | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
17.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Stepin | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F8 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Philipp Klimov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Mateo Del Pino - ostatnie mecze
M15 Bragado - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Luciano Carraro | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Rocco Mariani | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Alexander Stater | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
15.03.24 2. runda | vs. Ignacio Carou | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.03.24 1. runda | vs. Tobia Grandinetti | 6-73, 6-2, 1-0, Tobia Grandinetti - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Alex Barrena | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Felipe Pagnacco | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Joel Angel Lucero | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tomas Martinez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
13.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tymur Bieldiugin | 4-6, 6-1, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tymur Bieldiugin | 3-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Tomas Farjat | 3-5, - Mateo Del Pino - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ezequiel Simonit | 6-2, 4-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.23 2. runda klasyf. | vs. Matheus Cury Bueres | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Nikos Lehmann | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Torres | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cochabamba - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Gaston Ezequiel Cantero | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Esteban Bruna | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Agustin Serna | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Valerio Aboian | 1-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Alex Barrena | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Alexander Stater | 7-68, 2-6, 7-61 | szczegóły meczu |