MECZ
13.06.16 | 1. runda | Marcos Giraldi Requena | Clement Tabur | 6-3, 3-6, 6-1 | France F10 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Marcos Giraldi Requena | Clement Tabur | |
1. podanie % | 54/88 (61%) | 50/81 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/54 (65%) | 31/50 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/34 (53%) | 12/31 (39%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 3/10 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/81 (47%) | 35/88 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 91/169 (54%) | 78/169 (46%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 0 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marcos Giraldi Requena vs. Clement Tabur - Wzajemne mecze
13.06.16 | 1. runda | Marcos Giraldi Requena | Clement Tabur | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | France F10 | ceglana |
Marcos Giraldi Requena form & Clement Tabur form
Marcos Giraldi Requena - ostatnie mecze
Spain F29 - ceglana | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Omar Salman | 1-6, 1-4, - Marcos Giraldi Requena - krecz | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-5, Oriol Roca Batalla - krecz | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Pol Amoros Ramos | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Yuanfeng Li | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Pol Sanchez Vinas | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Spain F28 - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Ulises Blanch | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Spain F27 - ceglana | ||||
12.09.18 2. runda | vs. Omar Salman | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.18 1. runda | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Spain F26 - ceglana | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Omar Salman | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F9 - ceglana | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Joel Cannell | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Spain F15 - twarda | ||||
23.05.17 1. runda | vs. James Marsalek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Spain F14 - ceglana | ||||
19.05.17 Ćwierćfinał | vs. Pol Toledo Bague | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.05.17 2. runda | vs. Federico Moreno | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
16.05.17 1. runda | vs. Roger Ordeig | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Spain F11 - ceglana | ||||
25.04.17 1. runda | vs. Adria Mas Mascolo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.04.17 Klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Ignaci Roca | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
24.04.17 2. runda klasyf. | vs. Matthew Dellavedova | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Portugal F7 - ceglana | ||||
20.04.17 2. runda | vs. Joao Domingues | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.17 1. runda | vs. Joao Menezes | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Portugal F6 - ceglana | ||||
10.04.17 2. runda klasyf. | vs. Goncalo Falcao | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F5 - ceglana | ||||
04.04.17 1. runda | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F4 - twarda | ||||
29.03.17 1. runda | vs. Joao Domingues | 5-7, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Spain F8 - ceglana | ||||
20.03.17 | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.17 Klasyf. | vs. Dante Gennaro | 6-74, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Petar Gazivoda | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Quim Sorni Chavarria | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Spain F7 - ceglana | ||||
14.03.17 1. runda | vs. Carlos Taberner | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Spain F6 - twarda | ||||
23.02.17 2. runda | vs. Carlos Taberner | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.17 1. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Clement Tabur - ostatnie mecze
Zadar Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
10.03.24 Finał | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Damien Wenger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Hernan Casanova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda | vs. Emilien Voisin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Bautista Vilicich | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Louroi Martinez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Nick Hardt | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Gima | 7-5, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Antonio Massara | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ritschard | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Brandon Holt | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Mae Malige | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
12.11.23 Finał | vs. Hady Habib | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Fabrizio Andaloro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Arthur Fery | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Martin Landaluce | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |