MECZ
29.12.22 | Marc-Andrea Huesler | Timofey Skatov | 4-6, 6-3, 6-3 | Australia | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Marc-Andrea Huesler | Timofey Skatov | |
1. podanie % | 67/99 (68%) | 61/88 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 48/67 (72%) | 41/61 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/32 (50%) | 13/27 (48%) |
Zdobyte break-ball | 3/7 (43%) | 1/7 (14%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/88 (39%) | 35/99 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 98/187 (52%) | 89/187 (48%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 6 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Marc-Andrea Huesler | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Marc-Andrea Huesler | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Marc-Andrea Huesler | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Marc-Andrea Huesler | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 6-3 | |
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marc-Andrea Huesler vs. Timofey Skatov - Wzajemne mecze
29.12.22 | Marc-Andrea Huesler | Timofey Skatov | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Australia | twarda |
Marc-Andrea Huesler form & Timofey Skatov form
Marc-Andrea Huesler - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-73, 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Michael Agwi | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 1. runda | vs. Radu Albot | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Richard Gasquet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-5, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Tallon Griekspoor | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Leandro Riedi | 6-76, 6-715 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Alexander Ritschard | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Jurij Rodionov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Filip Misolic | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Arthur Fils | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Otto Virtanen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Billy Harris | 4-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Francesco Passaro | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Erler | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Henri Squire | 6-3, 5-7, 7-65 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Mili Poljicak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Basel - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Arthur Fery | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
16.09.23 | vs. Alex De Minaur | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Hubert Hurkacz | 6-4, 7-5, 6-70, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Winston-Salem - twarda | ||||
21.08.23 2. runda | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 4-6, 4-0, Alexander Shevchenko - krecz | szczegóły meczu |
Timofey Skatov - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - krecz | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.24 2. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 7-5, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu | |
Umag - ceglana | ||||
23.07.23 Klasyf. | vs. Facundo Bagnis | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |