MECZ
28.10.19 | 1. runda | Marc-Andrea Huesler | Mirza Basic | 3-6, 6-3, 7-64 | Eckental Challenger | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Marc-Andrea Huesler | Mirza Basic | |
1. podanie % | 60/96 (63%) | 61/96 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 44/60 (73%) | 43/61 (70%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/36 (61%) | 22/35 (63%) |
Zdobyte break-ball | 2/6 (33%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/96 (32%) | 30/96 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 97/192 (51%) | 95/192 (49%) |
Double foul | 4 | 2 |
Asy | 9 | 9 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Marc-Andrea Huesler | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 4-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
5-3 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Marc-Andrea Huesler | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marc-Andrea Huesler vs. Mirza Basic - Wzajemne mecze
28.10.19 | 1. runda | Marc-Andrea Huesler | Mirza Basic | 3-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | Eckental Challenger | dywanowa |
Marc-Andrea Huesler form & Mirza Basic form
Marc-Andrea Huesler - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-73, 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Michael Agwi | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 1. runda | vs. Radu Albot | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Richard Gasquet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-5, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Tallon Griekspoor | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Leandro Riedi | 6-76, 6-715 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Alexander Ritschard | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Jurij Rodionov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Filip Misolic | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Arthur Fils | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Otto Virtanen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Billy Harris | 4-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Francesco Passaro | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Erler | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Henri Squire | 6-3, 5-7, 7-65 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Mili Poljicak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Basel - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Arthur Fery | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
16.09.23 | vs. Alex De Minaur | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Hubert Hurkacz | 6-4, 7-5, 6-70, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Winston-Salem - twarda | ||||
21.08.23 2. runda | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 4-6, 4-0, Alexander Shevchenko - krecz | szczegóły meczu |
Mirza Basic - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-3, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Andrea Picchione | 6-4, Andrea Picchione - krecz | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Bulant | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Alexey Zakharov | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucas Gerch | 6-75, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
29.09.23 2. runda | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 1. runda | vs. Niksa Arsic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Lukas Rosol | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 1. runda | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Bocchi | 2-0, Lorenzo Bocchi - krecz | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Kirill Kivattsev | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Kalin Ivanovski | - Mirza Basic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Shendrit Deari | 6-1, 4-6, 3-0, Shendrit Deari - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Denys Klok | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Krsko - ceglana | ||||
21.05.23 Finał | vs. Lucas Gerch | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.23 Półfinał | vs. Lucas Poullain | 6-4, 6-72, 7-5 | szczegóły meczu |