MECZ
31.10.21 | 1. runda klasyf. | Maik Steiner | Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-0 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
09.05.97, 26 lat
14171 $
09.05.97, 26 lat
14171 $
Maik Steiner vs. Vlad Andrei Dumitru - Wzajemne mecze
31.10.21 | 1. runda klasyf. | Maik Steiner | Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Maik Steiner form & Vlad Andrei Dumitru form
Maik Steiner - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Jack Loge | 2-6, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Stefano Reitano | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Credit Chaiyarin | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Tsung-Hao Huang | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-63, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Nikita Ianin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lerdchai Ronnarong | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Sander Jong | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Natthasith Kunsuwan | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Chen-Yu Lu | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-71, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Congsup Congcar | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Julian Desousa | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Moritz Hoffmann | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.01.24 2. runda klasyf. | vs. Hanu Patel | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Matic Kriznik | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Emilien Demanet | 7-63, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Emilien Demanet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Juan Bautista Otegui | 7-64, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Adrien Gobat | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Cyril Vandermeersch | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. David Pichler | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Yvo Panak | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Vlad Andrei Dumitru - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Garcia Longo | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Marco Dessi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Bora Sengul | 2-6, 0-4, - Vlad Andrei Dumitru - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Justin Engel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Illya Beloborodko | 6-2, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Radovan Michalik | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-3, 6-72, 9-11 | szczegóły meczu | |
22.10.23 2. runda klasyf. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Jeremy Gschwendtner | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolo Toffanin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Rayane Oumaouche | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Mindrut | 3-6, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Gianmarco Ferrari | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Jeremy Gschwendtner | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Andrea Rita | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Mindrut | 3-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Cezar Gabriel Papoe | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Adrian Arcon | 1-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Admir Kalender | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |