MECZ
28.08.19 | 1. runda | Maciej Rajski | Dominik Recek | 6-3, 6-1 | M15 Bratislava | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Maciej Rajski | Dominik Recek | |
1. podanie % | 31/42 (74%) | 30/52 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/31 (74%) | 18/30 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/11 (64%) | 7/22 (32%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/52 (52%) | 12/42 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/94 (61%) | 37/94 (39%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 4 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Maciej Rajski | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-0 | Dominik Recek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Maciej Rajski | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | Dominik Recek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Maciej Rajski | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Dominik Recek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Maciej Rajski | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Dominik Recek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maciej Rajski | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Dominik Recek | |
0-0, 0-15 | ||
Maciej Rajski | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-1 | Dominik Recek | |
0-0 | ||
Maciej Rajski | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Maciej Rajski | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
5-1 | Dominik Recek | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
19.02.95, 29 lat
18926 $
19.02.95, 29 lat
18926 $
Maciej Rajski vs. Dominik Recek - Wzajemne mecze
25.08.20 | Klasyf. | Maciej Rajski | Dominik Recek | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | M25 Poznan | ceglana |
28.08.19 | 1. runda | Maciej Rajski | Dominik Recek | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Bratislava | ceglana |
Maciej Rajski form & Dominik Recek form
Maciej Rajski - ostatnie mecze
M25 Calabasas - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Stefan Menichella | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Matej Dodig | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Tom Schonenberg | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Pawel Juszczak | 2-6, 0-3, - Maciej Rajski - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Mateusz Terczynski | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Szczawno - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 1-6, 1-4, - Maciej Rajski - krecz | szczegóły meczu | |
01.09.23 2. runda | vs. Peter Benjamin Privara | 6-4, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Karol Filar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.08.23 1. runda | vs. Mateusz Terczynski | 6-2, 6-77, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 6-4, 6-74 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Mohamed Safwat | 6-73, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Marcel Kamrowski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Bielsko - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Tommaso Compagnucci | 4-6, 6-4, 6-78 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Borys Zgola | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Sandro Kopp | 7-65, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Eindhoven - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Biella - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Clement Tabur | 5-7, 6-2, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Calabasas - twarda | ||||
23.03.23 Klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
23.03.23 1. runda | vs. Toby Alex Kodat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Liam Oliver | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Bakersfield - twarda | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Aidan Mayo | 6-3, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Austin - twarda | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Jack Pinnington Jones | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Albuquerque - twarda | ||||
02.10.22 Finał | vs. Olle Wallin | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.10.22 Półfinał | vs. Connor Farren | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.09.22 Ćwierćfinał | vs. Rei Sakamoto | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.22 2. runda | vs. Demetris Azoides | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Emmett Ward | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Dominik Recek - ostatnie mecze
M25 Pardubice - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lesa - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 Klasyf. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |