San Luis - ceglana |
27.03.24 1. runda | vs. Antoine Bellier/Marc-Andrea Huesler | 4-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Manama Challenger - twarda |
16.02.24 Półfinał | vs. Vasil Kirkov/Patrik Niklas-Salminen | 6-3, 1-6, 9-11 | | szczegóły meczu |
15.02.24 1. runda | vs. Ivan Sabanov/Matej Sabanov | 6-3, 6-2 | | szczegóły meczu |
15.02.24 Ćwierćfinał | vs. Marc-Andrea Huesler/Alexander Ritschard | Marc-Andrea Huesler/Alexander Ritschard/Karl Kiur Saar - nieobecny(a)/(i) | | szczegóły meczu |
Ottignies Louvain - halowa |
28.01.24 Finał | vs. Sander Arends/Sem Verbeek | 7-5, 6-3 | | szczegóły meczu |
27.01.24 Półfinał | vs. Rafael Matos/Felipe Meligeni Alves | 4-6, 6-3, 10-5 | | szczegóły meczu |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Marco Bortolotti/Sergio Martos Gornes | 6-3, 6-4 | | szczegóły meczu |
24.01.24 1. runda | vs. Raphael Collignon/Michael Geerts | 6-2, 6-4 | | szczegóły meczu |
Nonthaburi 3 - twarda |
20.01.24 Finał | vs. Rithvik Choudary Bollipalli/Niki Kaliyanda Poonacha | 7-5, 6-4 | | szczegóły meczu |
19.01.24 Półfinał | vs. Toshihide Matsui/Kaito Uesugi | 6-2, 6-4 | | szczegóły meczu |
18.01.24 Ćwierćfinał | vs. Goncalo Oliveira/Oriol Roca Batalla | 4-6, 6-4, 10-7 | | szczegóły meczu |
17.01.24 1. runda | vs. Scott Duncan/Kelsey Stevenson | 6-4, 2-6, 10-8 | | szczegóły meczu |
Nonthaburi 2 - twarda |
12.01.24 Półfinał | vs. Manuel Guinard/Gregoire Jacq | 4-6, 6-73 | | szczegóły meczu |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Arthur Fery/Joshua Paris | Arthur Fery/Joshua Paris/Karl Kiur Saar - nieobecny(a)/(i) | | szczegóły meczu |
10.01.24 1. runda | vs. Aisam Qureshi/Christopher Rungkat | 6-1, 6-4 | | szczegóły meczu |
Nonthaburi 1 - twarda |
05.01.24 Półfinał | vs. Arthur Fery/Joshua Paris | 4-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Dennis Novak/Akira Santillan | 6-3, 6-4 | | szczegóły meczu |
03.01.24 1. runda | vs. Rio Noguchi/Arthur Weber | 6-3, 5-7, 10-3 | | szczegóły meczu |
Helsinki Challenger - halowa |
10.11.23 Półfinał | vs. N.Sriram Balaji/Andre Begemann | 7-64, 4-6, 8-10 | | szczegóły meczu |
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Vasil Kirkov/Ivan Liutarevich | 6-2, 6-4 | | szczegóły meczu |
08.11.23 1. runda | vs. Otso Martikainen/Oskari Paldanius | 6-4, 6-2 | | szczegóły meczu |
Ismaning Challenger - dywanowa |
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Anirudh Chandrasekar/N. Vijay Sundar Prashanth | 2-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
31.10.23 1. runda | vs. Markos Kalovelonis/Oleksii Krutykh | 6-3, 6-1 | | szczegóły meczu |
Brest Challenger - halowa |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sander Arends/Miguel-Angel Reyes-Varela | 4-6, 6-3, 9-11 | | szczegóły meczu |
25.10.23 1. runda | vs. Theo Arribage/Luca Sanchez | 6-74, 6-3, 10-8 | | szczegóły meczu |
Fairfield Challenger - twarda |
11.10.23 1. runda | vs. George Goldhoff/Alfredo Perez | 6-74, 6-78 | | szczegóły meczu |
Tiburon Challenger - twarda |
07.10.23 Finał | vs. William Blumberg/Luis David Martinez | 6-2, 6-3 | | szczegóły meczu |
06.10.23 Półfinał | vs. George Goldhoff/Alfredo Perez | 6-4, 3-6, 10-7 | | szczegóły meczu |
05.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ruben Gonzales/Nicolas Moreno De Alboran | 7-5, 6-3 | | szczegóły meczu |
04.10.23 1. runda | vs. Johannus Monday/Mark Whitehouse | 6-1, 6-3 | | szczegóły meczu |