MECZ
27.08.20 | 3. runda | Lukas Rosol | Pierre-Hugues Herbert | 6-710, 6-3, 6-4 | Prague II | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lukas Rosol | Pierre-Hugues Herbert | |
1. podanie % | 75/120 (63%) | 53/98 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 54/75 (72%) | 36/53 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 23/45 (51%) | 28/45 (62%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 2/12 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/98 (35%) | 43/120 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 111/218 (51%) | 107/218 (49%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 2 | 8 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Rosol | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-0 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lukas Rosol | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lukas Rosol | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lukas Rosol | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lukas Rosol | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lukas Rosol | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6, 7-7, 8-7, 8-8, 8-9, 9-9, 10-9, 10-10, 10-11 | ||
6-710 |
2 | ||
0-0 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
1-0 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lukas Rosol | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lukas Rosol | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lukas Rosol | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lukas Rosol | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lukas Rosol | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Rosol | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Lukas Rosol | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lukas Rosol | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Lukas Rosol | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lukas Rosol vs. Pierre-Hugues Herbert - Wzajemne mecze
27.08.20 | 3. runda | Lukas Rosol | Pierre-Hugues Herbert | 6-710, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Prague II | ceglana |
24.03.16 | 1. runda | Pierre-Hugues Herbert | Lukas Rosol | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Miami | twarda |
Lukas Rosol form & Pierre-Hugues Herbert form
Lukas Rosol - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-2, - Lukas Rosol - krecz | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Mirza Basic | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Martin Krumich | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bielsko - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Daniel Paty | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kitzbuhel - ceglana | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.07.23 1. runda | vs. Anton Matusevich | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Sandro Kopp | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 1. runda | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Tomas Lanik | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Munich - ceglana | ||||
15.04.23 1. runda klasyf. | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 7-66, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Las Franquesas - twarda | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Akira Santillan | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Mikel Martinez | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Lucas Poullain | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rovereto Challenger - halowa | ||||
20.02.23 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 6-70 | szczegóły meczu |
Pierre-Hugues Herbert - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Otto Virtanen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Antoine Escoffier | 7-63, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Joris De Loore | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Tristan Lamasine | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. David Goffin | 7-62, 6-73, 7-5 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Hugo Gaston | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Matteo Gigante | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
28.01.24 Finał | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Matteo Martineau | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Arthur Rinderknech | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Tristan Lamasine | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Michael Mmoh | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Roman Andres Burruchaga | 7-65, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Seong Chan Hong | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Fabio Fognini | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Adrian Andreev | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Corentin Moutet | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 0-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carles Cordoba | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Mika Brunold | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vasil Kirkov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
10.11.23 Półfinał | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Luca Van Assche | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Gijs Brouwer | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |