MECZ
02.02.20 | Klasyf. | Lukas Rosol | Matthew Ebden | 6-2, 7-5 | Pune | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lukas Rosol | Matthew Ebden | |
1. podanie % | 36/52 (69%) | 32/57 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/36 (83%) | 24/32 (75%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/16 (69%) | 10/25 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/57 (40%) | 11/52 (21%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Double foul | 1 | 7 |
Asy | 7 | 8 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lukas Rosol | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Matthew Ebden | |
0-0 | ||
Lukas Rosol | 2-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Matthew Ebden | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lukas Rosol | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
4-1 | Matthew Ebden | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lukas Rosol | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Matthew Ebden | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Lukas Rosol | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Matthew Ebden | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lukas Rosol | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Matthew Ebden | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lukas Rosol | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Matthew Ebden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lukas Rosol | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Matthew Ebden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lukas Rosol | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Matthew Ebden | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lukas Rosol | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Matthew Ebden | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lukas Rosol vs. Matthew Ebden - Wzajemne mecze
02.02.20 | Klasyf. | Lukas Rosol | Matthew Ebden | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Pune | twarda |
Lukas Rosol form & Matthew Ebden form
Lukas Rosol - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-2, - Lukas Rosol - krecz | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Mirza Basic | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Martin Krumich | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bielsko - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Daniel Paty | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kitzbuhel - ceglana | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 1. runda | vs. Anton Matusevich | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Sandro Kopp | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 1. runda | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Tomas Lanik | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Munich - ceglana | ||||
15.04.23 1. runda klasyf. | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 7-66, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Las Franquesas - twarda | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Akira Santillan | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Mikel Martinez | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Lucas Poullain | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rovereto Challenger - halowa | ||||
20.02.23 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 6-70 | szczegóły meczu |
Matthew Ebden - ostatnie mecze
Winston-Salem - twarda | ||||
20.08.22 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
06.08.22 1. runda klasyf. | vs. Soon-Woo Kwon | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
30.07.22 1. runda klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
07.06.22 Klasyf. | vs. Zizou Bergs | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 6-74, 6-79 | szczegóły meczu | |
04.06.22 1. runda klasyf. | vs. Stefan Kozlov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Houston - ceglana | ||||
02.04.22 1. runda klasyf. | vs. Mitchell Krueger | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
21.03.22 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.22 Klasyf. | vs. Norbert Gombos | 7-63, 6-75, 6-78 | szczegóły meczu | |
13.01.22 2. runda klasyf. | vs. Dominic Stricker | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.22 1. runda klasyf. | vs. Mats Moraing | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
02.01.22 1. runda klasyf. | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nur-Sultan - halowa | ||||
20.09.21 Klasyf. | vs. Dmitry Popko | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Jurij Rodionov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Istanbul 2 - twarda | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Radu Albot | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.21 1. runda klasyf. | vs. Federico Gaio | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Washington - twarda | ||||
31.07.21 1. runda klasyf. | vs. Emilio Gomez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Atlanta - twarda | ||||
25.07.21 Klasyf. | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.07.21 1. runda klasyf. | vs. Go Soeda | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Elias Ymer | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.21 Klasyf. | vs. John-Patrick Smith | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.07.21 1. runda klasyf. | vs. Harri Heliovaara | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
23.06.21 2. runda klasyf. | vs. Arthur Fery | 3-6, 7-63, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.06.21 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Baez | 6-73, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nottingham 2 - trawiasta | ||||
14.06.21 Klasyf. | vs. Alex Bolt | 3-6, 0-3, - Matthew Ebden - krecz | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Mario Vilella Martinez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nottingham 1 - trawiasta | ||||
09.06.21 2. runda | vs. Daniel Evans | 6-76, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.06.21 1. runda | vs. Ryan Peniston | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.06.21 Klasyf. | vs. Viktor Troicki | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Arthur Fery | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |