MECZ
22.02.21 | 2. runda klasyf. | Lukas Hellum Lilleengen | Zakhar Trapeznikov | 5-7, 6-4, 10-8 | M25 Vale | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Norwegia
15.11.00, 23 lat
15.11.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
07.04.98, 25 lat
07.04.98, 25 lat
Lukas Hellum Lilleengen vs. Zakhar Trapeznikov - Wzajemne mecze
22.02.21 | 2. runda klasyf. | Lukas Hellum Lilleengen | Zakhar Trapeznikov | 5-7, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | M25 Vale | twarda |
Lukas Hellum Lilleengen form & Zakhar Trapeznikov form
Lukas Hellum Lilleengen - ostatnie mecze
M25 Faro - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Afonso Portugal | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Darius Florin Pop | 6-73, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda klasyf. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Zhengqing Ji | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Silvestre | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
20.02.23 1. runda klasyf. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-0, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.23 Klasyf. | vs. Maxence Rivet | 6-3, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - halowa | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Youssef Labbene | 5-7, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Vito Tonejc | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Benjamin Hannestad | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
17.09.22 | vs. Sumit Nagal | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Malmo - ceglana | ||||
18.08.22 2. runda | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Louis Wessels | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Vilius Gaubas | 7-5, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |
Zakhar Trapeznikov - ostatnie mecze
M25 Sion - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Tibo Colson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Carlo Venturini | 5-7, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ronan Jachuck | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
04.07.23 Klasyf. | vs. Renlong Pang | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Boopathy Sakthivel | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Shenglin Zhuo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ye Hongyu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 La - ceglana | ||||
30.05.23 2. runda klasyf. | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 3-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sierre - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Mirko Martinez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.08.22 Klasyf. | vs. Ilias Zimmermann | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
01.08.22 2. runda klasyf. | vs. Benjamin Ginefri | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 6-1, 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.22 Klasyf. | vs. Benjamin Ginefri | 4-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
25.07.22 2. runda klasyf. | vs. Amaan Siddiqui | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Inaki Cabrera Bello | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
19.07.22 Klasyf. | vs. Carles Hernandez | 6-4, 5-7, 3-10 | szczegóły meczu | |
18.07.22 2. runda klasyf. | vs. Jakub Katuch | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Reus - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Jay Dylan Hara Friend | 6-2, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
22.03.22 Klasyf. | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Federico Campana | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Brian Campos Barrios | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
15.03.22 Klasyf. | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Mikel Aranzabal | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
18.01.22 1. runda | vs. Ezekiel Clark | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Vitali Chvets | 6-71, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Girona - ceglana | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Lucas Bouquet | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu |