MECZ
12.09.21 | 1. runda klasyf. | Lukas Hellum Lilleengen | Atharva Sharma | 1-6, 6-2, 10-6 | M15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Norwegia
15.11.00, 23 lat
15.11.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Indie
22.08.00, 23 lat
22.08.00, 23 lat
Lukas Hellum Lilleengen vs. Atharva Sharma - Wzajemne mecze
12.09.21 | 1. runda klasyf. | Lukas Hellum Lilleengen | Atharva Sharma | 1-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | M15 Cairo | ceglana |
Lukas Hellum Lilleengen form & Atharva Sharma form
Lukas Hellum Lilleengen - ostatnie mecze
M25 Faro - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Afonso Portugal | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Darius Florin Pop | 6-73, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda klasyf. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Zhengqing Ji | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Silvestre | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
20.02.23 1. runda klasyf. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-0, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.23 Klasyf. | vs. Maxence Rivet | 6-3, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - halowa | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Youssef Labbene | 5-7, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Vito Tonejc | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Benjamin Hannestad | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
17.09.22 | vs. Sumit Nagal | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Malmo - ceglana | ||||
18.08.22 2. runda | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Louis Wessels | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Vilius Gaubas | 7-5, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |
Atharva Sharma - ostatnie mecze
M15 Davangere - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Manish Sureshkumar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Matthew Woerndle | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anurag Agarwal | 2-6, 6-0, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Dharwad - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Suraj R Prabodh | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ahmedabad - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Siddharth Vishwakarma | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Suraj R Prabodh | 6-4, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mohammed Iftikhar Sheikh | 6-2, 5-2, Mohammed Iftikhar Sheikh - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Amit Beniwal | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Benjamin Lock | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Dylan Salton | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Ernest Habiyambere | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Anurag Agarwal | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Siphosothando Montsi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Tainan - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Kai-I Wang | 7-5, 6-75, 10-12 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Dogeon Park | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Tainan - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Taisei Ichikawa | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Hong-Lin Fu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chen-Yang Hsu | 3-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
M25 Brazzaville - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Rishab Agarwal | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Anurag Agarwal | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Cheik Pandzou Ekoume | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Brazzaville - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Calvin Hemery | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Matthieu Chambonniere | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Yash Yadav | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Braithwaite | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Tin Chen | 6-4, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.05.23 2. runda klasyf. | vs. Louis Allen | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Rishabdev Raman | 6-3, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu |