MECZ
26.09.21 | 1. runda klasyf. | Lucas Renard | Oskar Antinheimo | 7-5, 5-7, 10-6 | M25 Falun | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Finlandia
16.10.02, 21 lat
16.10.02, 21 lat
Lucas Renard vs. Oskar Antinheimo - Wzajemne mecze
26.09.21 | 1. runda klasyf. | Lucas Renard | Oskar Antinheimo | 7-5, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | M25 Falun | halowa |
Lucas Renard form & Oskar Antinheimo form
Lucas Renard - ostatnie mecze
M15 Grenoble - halowa | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Colne | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Veigy - dywanowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yoshka Sborowsky | 6-2, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yassine Dlimi | Yassine Dlimi - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Fayetteville - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Garrett Johns | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Norman - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Duarte Vale | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Edas Butvilas | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Champaign - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Jack Loutit | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Max Dahlin | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Olle Wallin | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Oskar Jansson | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Varnamo - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Alexander Blockx | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Calabasas - twarda | ||||
23.03.23 Klasyf. | vs. Jacob Brumm | 6-4, 3-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Miles Jones | 7-64, 6-73, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Bakersfield - twarda | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Omni Kumar | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Tristan Mccormick | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Victor Lilov | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Sekou Bangoura | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Aidan Kim | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.23 Klasyf. | vs. Adam Jones | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.02.23 1. runda klasyf. | vs. Chukang Wang | 6-3, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Weston - ceglana | ||||
13.02.23 1. runda klasyf. | vs. Juan David Velasquez | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palm - ceglana | ||||
06.02.23 1. runda klasyf. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Edmond - halowa | ||||
29.01.23 Finał | vs. Alex Michelsen | 7-65, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.23 Półfinał | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.23 Ćwierćfinał | vs. Kyle Seelig | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Oskar Antinheimo - ostatnie mecze
M15 Hyvinkaa - ceglana | ||||
03.08.23 1. runda | vs. Iiro Vasa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Damien Wenger | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Iiro Vasa | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Johannes Seeman | 3-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
05.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jeiden Saidizand | 4-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Winston - halowa | ||||
08.11.22 Klasyf. | vs. Luca Staeheli | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.22 1. runda klasyf. | vs. Victor Putter | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Luca Castelnuovo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.05.22 Klasyf. | vs. Luca Teboul | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Otto Leikola | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Karl Friberg | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Finn Lester | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Pablo Trochu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Egor Tsarapkin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Adam Panaras | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-79, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.03.22 2. runda klasyf. | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Federico Fioriti | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Mauro De Maio | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jip Van Assendelft | 4-6, 7-63, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Vilnius - halowa | ||||
17.01.22 Klasyf. | vs. Julius Tverijonas | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Elvis Gotovskis | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Tom Gentzsch | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Lucas Renard | 5-7, 7-5, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Pietro Orlando Fellin | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Roni Mikael Hietaranta | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Pierre Delage | 7-64, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Karl Kiur Saar | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |