MECZ
06.01.21 | 1. runda klasyf. | Lucas Miedler | Alexandar Lazarov | 1-6, 6-3, 6-3 | Antalya | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lucas Miedler | Alexandar Lazarov | |
1. podanie % | 49/80 (61%) | 50/77 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/49 (65%) | 32/50 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/31 (48%) | 12/27 (44%) |
Zdobyte break-ball | 4/12 (33%) | 4/6 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/77 (43%) | 33/80 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/157 (51%) | 77/157 (49%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 4 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucas Miedler | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lucas Miedler | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Lucas Miedler | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-5 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
1-6 |
2 | ||
Lucas Miedler | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucas Miedler | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lucas Miedler | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucas Miedler | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucas Miedler | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 | Alexandar Lazarov | |
0-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucas Miedler | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-0 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucas Miedler | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lucas Miedler | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucas Miedler | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lucas Miedler vs. Alexandar Lazarov - Wzajemne mecze
06.01.21 | 1. runda klasyf. | Lucas Miedler | Alexandar Lazarov | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Lucas Miedler form & Alexandar Lazarov form
Lucas Miedler - ostatnie mecze
Davis Cup - halowa | ||||
04.02.24 | vs. Michael Agwi | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.02.24 | vs. Michael Agwi | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Henri Squire | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Neil Oberleitner | 7-64, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kitzbuhel - ceglana | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Cagliari Challenger - ceglana | ||||
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
22.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jeff Wolf | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Luca Van Assche | 7-62, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Florence - halowa | ||||
08.10.22 1. runda klasyf. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
07.09.22 2. runda | vs. Sebastian Ofner | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.22 1. runda | vs. Filip Misolic | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
31.08.22 2. runda | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda | vs. Otto Virtanen | 2-6, 7-62, 3-1, Otto Virtanen - krecz | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Benjamin Hassan | 6-4, 6-79, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
18.08.22 2. runda | vs. Nicolo Pozzani | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Jakub Mensik | 6-4, 5-7, 7-63 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
12.07.22 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
05.07.22 1. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.07.22 Klasyf. | vs. Aldin Setkic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Merino | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mallorca - trawiasta | ||||
18.06.22 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Pablo Andujar | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 Klasyf. | vs. Calvin Hemery | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Pavel Nejedly | 4-6, 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tunis Challenger - ceglana | ||||
17.05.22 1. runda | vs. Filip Misolic | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Dennis Novak | 7-66, 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
05.05.22 2. runda | vs. Nino Serdarusic | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Egor Gerasimov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Alexandar Lazarov - ostatnie mecze
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
10.04.23 Klasyf. | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.23 Klasyf. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
07.01.23 1. runda klasyf. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.22 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.22 Klasyf. | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
Andria Challenger - halowa | ||||
21.11.22 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Roanne Challenger - halowa | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
23.10.22 Finał | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.22 Półfinał | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.22 Ćwierćfinał | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.10.22 2. runda | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
16.10.22 Półfinał | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.22 Finał | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |