MECZ
29.09.21 | 1. runda | Lorenzo Bocchi | William Ma | 6-2, 6-0 | M25 Skopje | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lorenzo Bocchi | William Ma | |
1. podanie % | 25/40 (63%) | 26/47 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/25 (80%) | 18/26 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/15 (60%) | 3/21 (14%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/47 (55%) | 11/40 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/87 (63%) | 32/87 (37%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 2 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | William Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lorenzo Bocchi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | William Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lorenzo Bocchi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | William Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lorenzo Bocchi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | William Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lorenzo Bocchi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | William Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lorenzo Bocchi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | William Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lorenzo Bocchi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | William Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lorenzo Bocchi | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
09.09.95, 28 lat
09.09.95, 28 lat
Lorenzo Bocchi vs. William Ma - Wzajemne mecze
29.09.21 | 1. runda | Lorenzo Bocchi | William Ma | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | M25 Skopje | ceglana |
Lorenzo Bocchi form & William Ma form
Lorenzo Bocchi - ostatnie mecze
M15 Kish - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Amir Hossein Badi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Ali Yazdani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
07.01.24 Finał | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 7-67, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 Półfinał | vs. Denys Klok | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Calvano | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Moen Mohammadi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Millen Hurrion | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Daniel De Jonge | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Demetris Azoides | 7-5, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Petros Chrysochos | 6-3, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Photos Photiades (2003) | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Jurriaan Bol | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Adrien Gobat | 3-6, 0-3, - Lorenzo Bocchi - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Jan Kobierski | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Jan Hrazdil | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Jakub Nicod | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-62, 0-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mirza Basic | 0-2, - Lorenzo Bocchi - krecz | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trieste Challenger - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Saba Purtseladze | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Biella - ceglana | ||||
06.07.23 Ćwierćfinał | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Alessandro Cortegiani | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Alexander Klintcharov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Matthew William Donald | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
William Ma - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
09.11.21 Klasyf. | vs. Federico Salomone | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Benjamin Hoareau | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Blazej Sopolinski | 6-3, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Markus Eriksson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. David Quayle | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 2. runda klasyf. | vs. Filipe Paredes | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
19.10.21 Klasyf. | vs. Hillel Rousseau | 6-3, 3-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Pedro De La Riva Bueno | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Ferdun Shevkedov | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Daniil Ivanov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.09.21 Klasyf. | vs. Aristotelis Thanos | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Ognjen Pavlovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Petar Jovanovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Procopio | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Allershausen - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Mark Whitehouse | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.08.21 Klasyf. | vs. Joel Link | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Julian Peter | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Trier - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Henry Lozano | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.08.21 Klasyf. | vs. Amaury Raynel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ueberlingen - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Jimmy Yang | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Frankfurt - ceglana | ||||
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Yan Sabanin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Wetzlar - ceglana | ||||
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Benito Sanchez Martinez | 3-6, 6-1, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Kottingbrunn - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Benedikt Emesz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Geelong - trawiasta | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Dane Sweeny | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Joshua Ryan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Matthew Woerndle | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
05.03.20 1. runda | vs. Dayne Kelly | 6-713, 5-7 | szczegóły meczu |