MECZ
01.02.22 | Klasyf. | Lior Goldenberg | Vladimir Uzhylovsky | 6-3, 7-5 | M25 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lior Goldenberg | Vladimir Uzhylovsky | |
1. podanie % | 53/69 (77%) | 42/78 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/53 (60%) | 29/42 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/16 (50%) | 11/36 (31%) |
Zdobyte break-ball | 5/16 (31%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/78 (49%) | 29/69 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 78/147 (53%) | 69/147 (47%) |
Double foul | 1 | 11 |
Asy | 3 | 9 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Lior Goldenberg | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lior Goldenberg | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lior Goldenberg | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lior Goldenberg | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Lior Goldenberg | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lior Goldenberg | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lior Goldenberg | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Lior Goldenberg | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lior Goldenberg | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lior Goldenberg | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
Izrael
22.12.99, 24 lat
12883 $
22.12.99, 24 lat
12883 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lior Goldenberg vs. Vladimir Uzhylovsky - Wzajemne mecze
22.02.22 | Klasyf. | Vladimir Uzhylovsky | Lior Goldenberg | 5-7, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
01.02.22 | Klasyf. | Lior Goldenberg | Vladimir Uzhylovsky | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | M25 Sharm | twarda |
06.03.18 | 1. runda | Vladimir Uzhylovsky | Lior Goldenberg | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Israel F1 | twarda |
Lior Goldenberg form & Vladimir Uzhylovsky form
Lior Goldenberg - ostatnie mecze
M25 Heraklion - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ben Weintraub | 6-77, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Pavlos Tsitsipas | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 7-65, 6-74, 10-5 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Shemesh | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Georgios Nouchakis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
15.11.23 Klasyf. | vs. Max Cunat | 1-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 3-0, Gianluca Coloma-Heck - krecz | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Sorensen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. William Norton | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Christos Antonopoulos | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Tyler Stice | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Attila Boros | 7-610, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kornel Halmos | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Giles Hussey | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. James Davis | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Pesti Balazs | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Herzlia - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Vladimir Bazilevskiy | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alex Knaff | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Demetris Azoides | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Attila Boros | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Yair Sarouk | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.07.23 2. runda klasyf. | vs. Adi Dagan | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Vladimir Uzhylovsky - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | - Vladimir Uzhylovsky - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu |