MECZ
13.03.22 | 1. runda klasyf. | Lior Goldenberg | Giovanni Agostinetto | 6-3, 6-2 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
22.12.99, 24 lat
12883 $
22.12.99, 24 lat
12883 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
03.05.97, 26 lat
03.05.97, 26 lat
Lior Goldenberg vs. Giovanni Agostinetto - Wzajemne mecze
13.03.22 | 1. runda klasyf. | Lior Goldenberg | Giovanni Agostinetto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Lior Goldenberg form & Giovanni Agostinetto form
Lior Goldenberg - ostatnie mecze
M25 Heraklion - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ben Weintraub | 6-77, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Pavlos Tsitsipas | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 7-65, 6-74, 10-5 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Shemesh | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Georgios Nouchakis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
15.11.23 Klasyf. | vs. Max Cunat | 1-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 3-0, Gianluca Coloma-Heck - krecz | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Sorensen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. William Norton | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Christos Antonopoulos | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Tyler Stice | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Attila Boros | 7-610, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kornel Halmos | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Giles Hussey | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. James Davis | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Pesti Balazs | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Herzlia - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Vladimir Bazilevskiy | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alex Knaff | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Demetris Azoides | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Attila Boros | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Yair Sarouk | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.07.23 2. runda klasyf. | vs. Adi Dagan | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Giovanni Agostinetto - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marco Furlanetto | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gregor Ramskogler | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Samuel Martinez Arjona | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Mokrov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 2-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Anseong - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Moobeen Kim | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Changwon - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ji Hoon Son | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Krsko - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Artem Podorozhnyi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Umberto Giovannini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ryuichiro Nakano | 3-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Alexis Canter | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo D'Annibale | 6-2, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Kane Bonsach Ganley | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Castagnola | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.12.22 2. runda klasyf. | vs. Max Cunat | 2-6, 0-1, - Giovanni Agostinetto - krecz | szczegóły meczu | |
18.12.22 1. runda klasyf. | vs. Jay Trip | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Jannik Opitz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Xian Yao Zhou | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Stevan Popovic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Oliver Welch | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.10.22 2. runda klasyf. | vs. Nuno Pinheiro | 7-64, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Tay - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Parth Aggarwal | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Christian Heaney-Secord | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Agadir - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Compagnucci | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jacob Bradshaw | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ulcinj - ceglana | ||||
03.05.22 2. runda klasyf. | vs. Besir Durguti | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu |