MECZ
20.02.22 | 1. runda klasyf. | Lior Goldenberg | Dominique Graf | 6-1, 4-6, 10-6 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
22.12.99, 24 lat
12883 $
22.12.99, 24 lat
12883 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
21.05.99, 24 lat
21.05.99, 24 lat
Lior Goldenberg vs. Dominique Graf - Wzajemne mecze
20.02.22 | 1. runda klasyf. | Lior Goldenberg | Dominique Graf | 6-1, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Lior Goldenberg form & Dominique Graf form
Lior Goldenberg - ostatnie mecze
M25 Heraklion - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ben Weintraub | 6-77, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Pavlos Tsitsipas | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 7-65, 6-74, 10-5 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Georgios Nouchakis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Shemesh | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
15.11.23 Klasyf. | vs. Max Cunat | 1-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 3-0, Gianluca Coloma-Heck - krecz | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Sorensen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. William Norton | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Christos Antonopoulos | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Tyler Stice | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Attila Boros | 7-610, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kornel Halmos | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Giles Hussey | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. James Davis | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Pesti Balazs | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Herzlia - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Vladimir Bazilevskiy | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alex Knaff | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Demetris Azoides | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Attila Boros | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Yair Sarouk | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.07.23 2. runda klasyf. | vs. Adi Dagan | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Dominique Graf - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. David Quayle | 6-3, 5-7, 3-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ben Weintraub | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aydan Gomez Osorio | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kylian Collignon | 4-6, 0-3, - Dominique Graf - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
11.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Sciahbasi | 2-6, 7-64, 13-11 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Matteo Morazzi | 6-2, Matteo Morazzi - krecz | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Markus Malaszszak | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Josip Simundza | 3-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Manas Manoj Dhamne | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jamie Krattiger | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Adrian Bodmer | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Mattia Ricci | 1-6, 0-2, - Dominique Graf - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Benjamin Pietri | 6-4, 6-73, 10-7 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-73, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andrej Radojicic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Cislo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lars Aregger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Lopez | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Roman Postolka | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Buschhausen - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Szczawno - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu |