MECZ
15.11.21 | 2. runda klasyf. | Linghao Zhang | Arthur Bonnaud | 0-6, 6-3, 10-7 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Chiny
17.02.03, 21 lat
17.02.03, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
30.03.97, 27 lat
30.03.97, 27 lat
Linghao Zhang vs. Arthur Bonnaud - Wzajemne mecze
15.11.21 | 2. runda klasyf. | Linghao Zhang | Arthur Bonnaud | 0-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Linghao Zhang form & Arthur Bonnaud form
Linghao Zhang - ostatnie mecze
M15 Tsukuba - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daisuke Sumizawa | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hayato Matsuoka | 5-7, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Jie Cui | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Amit Vales | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Chen-Yu Lu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Leo Vithoontien | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jiayang Dong | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Kousuke Ogura | 4-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Chanon Phunsawat | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Hua - twarda | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Cade Birrell | 2-6, 0-3, - Linghao Zhang - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Hua - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Kody Pearson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Cade Birrell | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Guiyang - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jimmy Yang | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Jin Gu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Shaoyun Liu | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ray Ho | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Shenglin Zhuo | 1-6, 7-5, 9-11 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Xiaoyin Yang | 2-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Baotou - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Duckhee Lee | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Shenglin Zhuo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Xiaoyin Yang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Anning - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Duckhee Lee | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Pengyu Lu | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Runze Yang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Fuzhou - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Tao Mu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Ignacio Benzal Alia | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.07.23 Klasyf. | vs. Yanjie Zheng | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Arthur Bonnaud - ostatnie mecze
M25 Naples - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Blaise Bicknell | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Juan Sebastian Gomez | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Andres Urrea | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Palm - ceglana | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Patrick Maloney | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rudy Quan | 6-74, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Bruno Kuzuhara | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Jacob Brumm | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda klasyf. | vs. Oren Vasser | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Richard Zusman | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Darius Florin Pop | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Felix Mischker | 5-7, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
09.01.24 Klasyf. | vs. Kenneth Raisma | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alejandro Arcila | 6-74, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mats Bredschneijder | 4-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Aleksandre Bakshi | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Hussen Alshati | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda klasyf. | vs. Adrian Arcon | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 6-72, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Zach Stephens | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda klasyf. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Giles Hussey | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Jack Loge | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Glib Sekachov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hussen Alshati | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. John Sperle | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |