MECZ
13.03.23 | 2. runda klasyf. | Leopold Zima | Yuquan Jin | 6-2, 6-1 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Leopold Zima | Yuquan Jin | |
1. podanie % | 29/51 (57%) | 26/51 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/29 (76%) | 13/26 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/22 (50%) | 10/25 (40%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/51 (55%) | 18/51 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Leopold Zima | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Yuquan Jin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Leopold Zima | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Yuquan Jin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Leopold Zima | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Yuquan Jin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Leopold Zima | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Yuquan Jin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Leopold Zima | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Yuquan Jin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Leopold Zima | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Yuquan Jin | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Leopold Zima | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Yuquan Jin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Leopold Zima | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chiny
12.12.00, 23 lat
12.12.00, 23 lat
Leopold Zima vs. Yuquan Jin - Wzajemne mecze
13.03.23 | 2. runda klasyf. | Leopold Zima | Yuquan Jin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Leopold Zima form & Yuquan Jin form
Leopold Zima - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | szczegóły meczu | |
11.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.01.24 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
20.10.23 2. runda | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Dali Blanch | 6-72, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Philippe Renard | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Yuquan Jin - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yurii Dzhavakian | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 6-72, 7-63 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Weitao Xu | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Curzio Manucci | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Samuel Stolarik | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daniil Piatrouski | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Valentin Kopeikin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Illya Malyarchuk | Illya Malyarchuk - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 7-5, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tarik Sehovic | Tarik Sehovic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ben Jones | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Moser | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Krylov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Harrison Adams | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Noah Thurner | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Milos Mikovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Harrison Adams | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jakub Novak (2003) | 6-4, 2-6, 10-0 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
28.09.23 1. runda | vs. Sebastian Gima | 6-1, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.23 Klasyf. | vs. Miha Vetrih | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nemanja Bojkovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-1, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Carlos Giraldi | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Anthony Shumsky | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Sasa Markovic | 4-6, 7-5, 9-11 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Strahinja Rakic | 6-3, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Tsung-Hao Huang | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |