MECZ
04.07.21 | 1. runda klasyf. | Leonid Sheyngezikht | Vlad Andrei Dumitru | 6-1, 6-4 | M15 Sofia | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
09.05.97, 26 lat
14171 $
09.05.97, 26 lat
14171 $
Leonid Sheyngezikht vs. Vlad Andrei Dumitru - Wzajemne mecze
04.07.21 | 1. runda klasyf. | Leonid Sheyngezikht | Vlad Andrei Dumitru | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Sofia | ceglana |
Leonid Sheyngezikht form & Vlad Andrei Dumitru form
Leonid Sheyngezikht - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Badalona - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Grigory Kuklin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Claude Ishimwe | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Junior Hakizumwami | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Ceuta - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. John Echeverria | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 5-7, 16-18 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Angel Fonseca Garcia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Vito Tonejc | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gabriele Camilli | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Soares | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Clement Tabur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nil Regas Luis | 3-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jorge Prats Navarrete | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Vigo - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Miguel Damas | 4-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Amaan Siddiqui | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Aaron Gil Garcia | 5-7, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kacper Zuk | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Vlad Andrei Dumitru - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Garcia Longo | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Marco Dessi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Bora Sengul | 2-6, 0-4, - Vlad Andrei Dumitru - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Justin Engel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Illya Beloborodko | 6-2, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Radovan Michalik | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-3, 6-72, 9-11 | szczegóły meczu | |
22.10.23 2. runda klasyf. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Jeremy Gschwendtner | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolo Toffanin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Rayane Oumaouche | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Mindrut | 3-6, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Gianmarco Ferrari | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Jeremy Gschwendtner | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Andrea Rita | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Mindrut | 3-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Cezar Gabriel Papoe | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Adrian Arcon | 1-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Admir Kalender | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |