MECZ
16.10.22 | 1. runda klasyf. | Leonid Sheyngezikht | Nil Boixader Roca | 6-3, 6-1 | M25 Girona | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
29.11.00, 23 lat
29.11.00, 23 lat
Leonid Sheyngezikht vs. Nil Boixader Roca - Wzajemne mecze
16.10.22 | 1. runda klasyf. | Leonid Sheyngezikht | Nil Boixader Roca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | M25 Girona | ceglana |
Leonid Sheyngezikht form & Nil Boixader Roca form
Leonid Sheyngezikht - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Badalona - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Grigory Kuklin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Claude Ishimwe | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Junior Hakizumwami | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Ceuta - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. John Echeverria | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 5-7, 16-18 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Angel Fonseca Garcia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Vito Tonejc | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gabriele Camilli | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Soares | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Clement Tabur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nil Regas Luis | 3-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jorge Prats Navarrete | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Vigo - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Miguel Damas | 4-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Amaan Siddiqui | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Aaron Gil Garcia | 5-7, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kacper Zuk | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Nil Boixader Roca - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Elliot Benchetrit | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Badalona - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Anthony Genov | 0-6, 7-62, 5-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Robert Watzka | 4-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Les - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Richard Zusman | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marti Cerda Castillo | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Matteo Meneghetti | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Pietro Pampanin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Tenil | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Amaan Siddiqui | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Iannis Miletich | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Getxo - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Piotr Pawlak | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bakio - twarda | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Liam Branger | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Max Cunat | 7-68, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Mungia - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 La - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gurb - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Darwin Blanch | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Valldoreix - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Palmanova - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-4, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M25 Palmanova - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Giraldi | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Keanu Elias Immler | 0-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Izan Orgiles Garcia Retamero | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Pietro Schiavetti | 2-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Stijn Slump | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Erbol Eldiyar Uulu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Girona - ceglana | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Sabadell - ceglana | ||||
26.09.22 2. runda klasyf. | vs. Pedro Iamachkine | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Rik Muller | 3-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu |