MECZ
15.11.21 | 2. runda klasyf. | Leonid Sheyngezikht | Jacques-Kai Inoue | 6-0, 7-63 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Japonia
08.12.04, 19 lat
08.12.04, 19 lat
Leonid Sheyngezikht vs. Jacques-Kai Inoue - Wzajemne mecze
15.11.21 | 2. runda klasyf. | Leonid Sheyngezikht | Jacques-Kai Inoue | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Leonid Sheyngezikht form & Jacques-Kai Inoue form
Leonid Sheyngezikht - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Badalona - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Grigory Kuklin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Claude Ishimwe | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Junior Hakizumwami | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Ceuta - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. John Echeverria | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 5-7, 16-18 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Angel Fonseca Garcia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Vito Tonejc | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gabriele Camilli | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Soares | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Clement Tabur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nil Regas Luis | 3-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jorge Prats Navarrete | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Vigo - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Miguel Damas | 4-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Amaan Siddiqui | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Aaron Gil Garcia | 5-7, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kacper Zuk | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Jacques-Kai Inoue - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ioannis Kountourakis | 5-7, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Antonio Caruso | 6-4, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aldin Jasarevic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Denis Constantin Spiridon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kilian Kok | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Elicha Navas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Davide Guerra | 0-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Lucio Carnevalle | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yuriy Rogusskiy | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Evangelos Kypriotis | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Stylianos Christodoulou | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Santibanez | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Basic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Pedro Iamachkine | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Niksa Arsic | 1-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zekai Li | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Stefan Popovic | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksa Mardjonovic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lav Viskovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 1-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Boris Stojanovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Andrej Nedic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Florent Bax | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Shendrit Deari | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Jovanovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Simone Agostini | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Darko Kolevski | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |