MECZ
13.10.19 | 2. runda klasyf. | Leonardo Catani | Luigi Castelletti | 7-63, 6-2 | M15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
25.06.99, 24 lat
25.06.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
15.08.02, 21 lat
15.08.02, 21 lat
Leonardo Catani vs. Luigi Castelletti - Wzajemne mecze
11.04.22 | Klasyf. | Leonardo Catani | Luigi Castelletti | 7-69, 6-3 | szczegóły meczu | M25 Santa | ceglana |
13.10.19 | 2. runda klasyf. | Leonardo Catani | Luigi Castelletti | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Tabarka | ceglana |
Leonardo Catani form & Luigi Castelletti form
Leonardo Catani - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Felipe De Dios | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alex Jones | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Kanan Gasimov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Corentin Denolly | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Christian Teszari | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Pablo Roche Alcaya | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Kanan Gasimov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-3, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-70, 1-3, - Leonardo Catani - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Chieti - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Carlo Cataldi | 6-71, 7-63, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Sina Moghimi | 2-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
18.05.23 1. runda | vs. Ryotaro Matsumura | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Varnamo - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Jay Clarke | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Axel Bergdahl | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Biagio Gramaticopolo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Ferri | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Mazzucchelli | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Bellifemine | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Maxence Broville | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Kabir Hans | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.23 1. runda | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Michal Mikula | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Zelimir Rudan | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu |
Luigi Castelletti - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Milan Markovits | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Niccolo Dessi | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Batiste Guerra | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Marincas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Rocco Piatti | 6-71, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Santiago Plaza | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. David Sanchez-Pascuala | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Alcala - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. David Perez Sanz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Mika Brunold | 7-5, 3-1, Mika Brunold - krecz | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. David Puig Molina | 4-6, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Pau Bosch Munoz | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nico Rating | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Chirag Duhan | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Eliot Nobel | 6-75, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mykhailo Mossur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-73, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-2, 5-7, 10-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kravchenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Pozzuoli - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Antonio Marigliano | 4-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bergamo - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Giulio Colacioppo | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Cattolica - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Rushil Khosla | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Frascati - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rome - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Reggio - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Kyle Edmund | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Igor Trunov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Nikita Sclearenco | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |