MECZ
08.05.22 | 1. runda klasyf. | Leonardo Catani | Drazen Petrovic | 1-6, 7-5, 10-2 | M15 Doboj | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
25.06.99, 24 lat
25.06.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bośnia i Hercegowina
03.11.02, 21 lat
03.11.02, 21 lat
Leonardo Catani vs. Drazen Petrovic - Wzajemne mecze
08.05.22 | 1. runda klasyf. | Leonardo Catani | Drazen Petrovic | 1-6, 7-5, 10-2 | szczegóły meczu | M15 Doboj | ceglana |
Leonardo Catani form & Drazen Petrovic form
Leonardo Catani - ostatnie mecze
M15 Shymkent - ceglana | ||||
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Ivan Kazakov | 6-4, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Aaron Gil Garcia | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.04.24 Klasyf. | vs. Yuichiro Inui | 3-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda klasyf. | vs. Venedikt Tsirikidze | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Felipe De Dios | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alex Jones | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Kanan Gasimov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Corentin Denolly | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Christian Teszari | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Pablo Roche Alcaya | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Kanan Gasimov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-3, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-70, 1-3, - Leonardo Catani - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Chieti - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Carlo Cataldi | 6-71, 7-63, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Sina Moghimi | 2-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
18.05.23 1. runda | vs. Ryotaro Matsumura | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Varnamo - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Jay Clarke | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Axel Bergdahl | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Biagio Gramaticopolo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Ferri | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Mazzucchelli | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Bellifemine | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Maxence Broville | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Kabir Hans | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Drazen Petrovic - ostatnie mecze
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.04.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.04.24 Klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda klasyf. | vs. Strahinja Musicki | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
16.04.24 Klasyf. | vs. Zoran Ludoski | 1-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
15.04.24 2. runda klasyf. | vs. Leonardo Borrelli | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Jovan Bjelobrk | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Noah Perfetti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Enrico Baldisserri | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Radovan Michalik | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arkady Svyatov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Cezar Cretu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Mert Alkaya | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 7-62, 10-5 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Jiri Cizek | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
27.09.23 Klasyf. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Zekai Li | 3-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marko Maric | 7-611, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 7-5, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 7-63, 7-10 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Boris Stojanovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Vladan Tadic | 6-3, 4-3, Vladan Tadic - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anatolii Mironov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Dominique Graf | 3-6, 7-60, 5-10 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yanaki Milev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prijedor - ceglana | ||||
18.05.23 1. runda | vs. Nikola Basic | 7-5, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
18.05.23 Klasyf. | vs. Nazar Oliynykov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Dimitrije Zubac | 6-4, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu |